Підприємці-початківці щиро дякують за навчання

img_4956.jpg

У цьому листі слухачі підприємці-початківці групи № 289  хотіли б висловити щиру вдячність Ківерцівському районному центру зайнятості за організацію роботи в системі підготовки майбутніх підприємців.

 

Процес спілкування з працівниками центру зайнятості виявився приємним, оперативним та ефективним. Тож хотілося сказати теплі слова на адресу директора Миколи Євгенійовича Музичука – за оперативність і чітку інформацію, увагу і корисні поради. Хочемо сказати, що працівники Ківерцівського районного центру зайнятості виявили себе колективом уважних та доброзичливих професіоналів.

 

Також хотілось висловити окрему подяку Рівненському центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в особі провідного спеціаліста Місюри Наталії Євстахіївни – за корисну рекомендацію щодо отримання повного обсягу знань. Профільні курси, які ми відвідали, дали нам можливість дізнаватися про останні нововведення в системі підприємництва. Висловлюємо захоплення рівнем  професіоналізму, компетентності, цілеспрямованості викладачів Томчук О.М., Кінах Н.В., Хамулки М. Р.

 

Робота Ківерцівського районного центру зайнятості   заслуговує дуже високої  оцінки.  Процвітання Вам і успіхів у нелегких трудових буднях.

 

З повагою слухачі групи підприємців-початківців №289:

Архіпова І.Ю., Войтюк О.В., Кондратюк Б.А., Копилець Ю.В., Курило Д.С., Мазнюк Д.В., Павляшик Ю.І., Тиш Ю.Ю.