Підприємство «Рибгосп «Цумань» нарощує обсяги виробництва

   День рибалки, який згідно з Указом Президента України відзначається в другу неділю липня, стосується, як то кажуть, кожного. Любителів посидіти з вудкою у нас багато. Та й мережа ставків досить розгалужена.  Напередодні свята хочу розповісти про людину, для якої вирощування риби безпосередньо пов’язане з професійною діяльністю, це – директор дочірнього підприємства ДП «Рибгосп «Цумань» ВАТ Волиньрибгоспу ТзОВ "Цумань - Риба" Людмила Попик .

 

   У Ківерцівському районі функціонує  спеціалізоване рибне господарство  підприємство ДП «Рибгосп «Цумань», загалом,  ще з 50-х років минулого століття. Воно здійснює відтворення  молоді цінних видів риб, вирощує рибо посадковий матеріал для власних потреб та товарну рибу на реалізацію. Протягом багатьох років Людмила Петрівна очолює підприємство, котре, можна сказати, поставила на ноги і … зберегла. Люди мають роботу і легальну заробітну плату. Нарощуються об»єми виробництва і потужності. Створюється нова матеріально-технічна база.

 

  «Знаєте, цій роботі я віддаюсь сповна. Образливо, що те, що створювались і набувалося роками, хтось захотів в один момент прихватизувати і перепродати. По суті – знищити. Не зважаючи на людей, громаду. Маючи тільки власний інтерес. Мною подано заяву до РВ УМВС  щодо підробки документів дочірнього підприємства та про намагання рейдерського захоплення підприємства «Рибгосп «Цумань»». Надіємось, що суд встановить істину і дякую усім, хто підтримав підприємство у складний момент. Наразі створено ТзОВ "Цумань риба", яке нині успішно працює і забезпечує краян рибою, сплачує податки до місцевого бюджету,»- хвилюючись розповідає про наболіле пані Людмила.

 

   «Влада району підтримує господарства, які працюють. Нині даному підприємству підписано документи на оренду водних об»єктів. Працівники задоволені своєю роботою, вчасно отримують заробітну плату, сплачуються податки. Ми і надалі триматимемо на контролі ситуацію, що склалася. ТзОВ «Цумань - Риба» на ківерцівській землі має працювати на благо людей і діяти у правовому полі.  Наповнення місцевого бюджету, покращення добробуту населення напряму залежать від  стабільної прибуткової роботи підприємств», - підкреслив голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук під час  робочої зустрічі керівників району з Л. П. Попик.

 

  Напередодні Дня рибалки  хотілося би  побажати професіоналам і любителям риболовлі: ні луски, ні хвоста!  Терпіння, наполегливості, міцного здоров’я,  везіння, наявність якого вкрай необхідна в такій справі.

 

Гарного усім кльову та улову, особливо в День рибалки!

Інна Тетюрко