Підтримай наших: зайди на www.forum.o2.ua і проголосуй за проект «Школа культури та ділового етикету».

2113408hzya78h7fjo8hqj.jpg

Управління економіки Ківерцівської райдержадміністрації подали заявку на участь у конкурсі «Найкращі соціальні проекти України 2015», назва проекту «Школа культури та ділового етикету».

   Конкурс відбувається в 4 етапи. 1 етап – Прийом заявок на попередній відбір у конкурсі, який ми успішно пройшли. 2 етап – Народне голосування на Платформі у рубриці «Учасники конкурсу». 3 етап – Оцінка проектів конкурсною комісією. 4 етап – Нагородження.

   В конкурсі  на Найкращий соціальний проект України – 2015 взяли участь 23 регіони України, подано 376 заявок на участь. Згідно офіційних правил до участі допущено 198 проектів, які наразі виборюють право на вихід в 3 етап – оцінку експертів – Конкурсною комісією лідерів соціальної сфери: міжнародних та національних фундацій, соціальних інвесторів, соціально-відповідального бізнесу, тощо. До 3 етапу можуть вийти лише 30 проектів, які набрали найбільшу кількість голосів своєї громади.

   Волинську область представляє лише Ківерцівський район зі своїм проектом « Школа культури та ділового етикету». Підтримка громади району та області допоможе істотно вплинути на результати голосування.

Щоб віддати голос за наш соціальний проект, який розміщений на платформіwww.forum.o2.ua, необхідно авторизуватись через свій про файл у соціальній мережі Facebook. Один авторизований відвідувач може проголосувати лише один раз.

   Для можливості виходу у наступний етап Конкурсу, Проект повинен зібрати мінімум 200 голосів.

         Ми впевнені, що за Вашої підтримки, активне впровадження в практику іноваційних соціальних технологій, дозволить залучати позабюджетні інвестиції у створення та надання послуг в соціальній сфері, обєктів соціальної інфраструктури.

 

 

Ірина Куцик