Пільгами в районі користується понад 13 тисяч осіб

subs_82877.jpg

Станом на 30 жовтня 2017 року в управлінні соціального захисту населення РДА на обліку перебуває понад 13 тисяч громадян пільгової категорії населення, а саме: ветерани війни та праці, діти війни, особи постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветерани військової служби та органів внутрішніх справ, сільські педагоги, бібліотекарі та медичні працівники на пенсії, багатодітні сім'ї. Дані громадяни мають право на знижку по оплаті за житлово-комунальні послуги в межах встановлених норм.

 

Так за дев'ять місяців поточного року використано коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 6 615,6 тис.грн. на оплату житлово-комунальних послуг та 697 тис.грн. для придбання твердого палива та скрапленого газу.

 

В цілому система надання пільг перебуває в стані глибокого реформування. Стрімкий ріст цін на житлово-комунальні послуги став передумовою для необхідності розрахунку пільг для окремих категорій населення по доходах. Окрім того 20 відсотків родин на опалювальний період оформляють субсидію, а на літній період пільги, що звичайно значно збільшує наплив відвідувачів до управління.

 

"Аби жителі району безперешкодно могли отримувати субсидії, інші виплати, працівники управління соціального захисту населення працюють в посиленому режимі, - говорить начальник управління соціального захисту населення РДА Валентина Розум,-  управління сьогодні та установа, куди приходить дуже багато людей. Тому наш девіз — якщо немає можливості допомогти матеріально, то треба хоча б морально. Треба людину вислухати, аби вона пішла від нас задоволеною. Робота з людьми вимагає дуже уважного ставлення. Над цим і працюємо."

 
Управління соціального захисту населення РДА