Побачити "Симфонію неба" запрошують у Ківерцівськоу краєзнавчому музеї

img_0606.jpg

Виставку фото-пейзажів презентував у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї художник-дизайнер, член спілки дизайнерів України Степан Кузьмич.

 

Степан Кузьмич – відомий на Волині художник і дизайнер, депутат Ківерцівської районної ради кількох скликань, патріот краю та України.  Про своє захоплення фото-картинами розповідає з хвилюванням і трепетом. На  світлинах, об’єднаних назвою «Симфонія неба», зображений переважно захід сонця. У цій миттєвості природи  вся її краса.

 

 Степан Кузьмич керівник художньої студії у ЦДЮТ. Його вихованці спільно з учителем неодноразово брали участь у різноманітних виставках картин та інших мистецьких заходах, які проводилися у місті та районі.

 

Першим на презентацію "Симфонії неба" завітав Ківерцівський міський голова Володимир Жгутов. 

 

 "Бажаю вам натхнення та належної оцінки Вашої нелегкої праці від суспільства, а ще - вдячності від учнів», - звернувся до художника керівник. За активну участь у міських заходах, патріотизм, навчання та виховання дітей, розвиток їх талантів та здібностей Володимир Володимирович вручив Степану Миколайовичу Подяку.

 

Побачити виставку у Ківерцівському краєзнавчому музеї можна щоденно з 08:00 до 17:00 год. у робочі дні. Вихідні: субота-неділя.


img_0596.jpgimg_0603.jpgimg_0604.jpgimg_0602.jpgimg_0601.jpgimg_0598.jpgimg_0600.jpgimg_0609.jpg