ПОДОРОЖ ВОЛИНСЬКОЇ ШКОЛИ БЕЗПЕКИ В СТОЛИЦЮ. КІВЕРЦІВСЬКІ ТИВЕРЦІ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ В УКРАЇНСЬКОМУ АРТЕЦІ.

img_2848.jpg

На базі МДЦ «АРТЕК» м.Київ з 28.05-31.05.2017 року пройшла Всеукраїнська акція «Молодь – за безпечний світ», яка спрямована на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно – патріотичної свідомості дітей та молоді.

У заході взяли участь понад 20 областей  України.- Повідомляє ГО "Тивер".

 

Програма Всеукраїнської акції  «Молодь – за безпечний світ» була надзвичайно насиченою і передбачала: майстер-класи з пошуково-рятувальних робіт на акваторії та в природному середовищі; тренінги з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» та «Лідер-патріот».

 

Офіційна церемонія відкриття Форуму відбулась в ДПРЧ  №25 м.Київа. Підняття державного прапору  було доручено саме нашим землякам. Олександр Ярема, заступник Міністра молоді і спорту подякував нашій молоді за активну життєву позицію.

Учасники акції мали можливість побачити показові виступи юних рятувальників ВГДР «Школа безпеки», майстер-класи  за участю дітей та молоді. Волиняни відповідали саме за рятувальні роботи з висотної вежі. Цікавими для учасників акції були і  тренінги та навчальні заняття з цивільного захисту та БЖД, навчання навичкам надання І допомоги.

 

Активісти ВГДР “Школа безпеки” побували на прийомі у Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Чечоткіна Миколи Олександровича.
На чолі з Головою руху Негрієнко Аллою Олегівною звернулись з багатьма проханнями.

Результатом є те, що Микола Олександрович пообіцяв звернутись до МОН з пропозицією щодо внесення Всеукраїнського збору-змагань “Школа безпеки” у план основних заходів цивільного захисту. Також пообіцяв відновити організаційно-методичну підтримку та співпрацю ДСНС з “Школа Безпеки”.

Не менш важливим є те, що Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій активно підтримав ідею створення програми підвищення кваліфікації з цивільного захисту тренерів та керівників гуртків.

Неймовірні враження отримали , відвідавши Національний музей «Чорнобиль», пройшли ходою до алеї Героїв Небесної сотні, де вшанували героїв хвилиною мовчання.

 

Продуктивним пройшов і круглий стіл «Безпека життєдіяльності дітей та молоді у ракурсі сучасних викликів» на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, м. Київ. Людмила Тананайська виступила з темою «Роль дитячих громадських організацій в Україні на прикладі «Тивера». Завдячуємо почесному гостю нашого круглого столу Юрію Молчанову, заступнику керівника секретаріату комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, який конкретними прикладами пояснив як потрібно працювати, які є типові помилки і головне як їх потрібно вирішувати. Дискусія в залі була досить жвавою із підключенням до виступів саме молоді та дітей.

 

Надзвичайні емоції залишились від вечірніх заходів: «У житті завжди є місце подвигу», Вечору патріотичної пісні, Розваги «Врятуй планету» та «Ігрор патріотів».

Тренінг: «Психологічний захист особистості в умовах агресивного соціуму», який провів член наукової ради Європейської асоціації наук про безпеку,професор Сергій Миронець.      Учасники Всеукраїнської акції отримали неймовірні враження, позитивні емоції, практичні знання, знайшли нових друзів та отримали відповідні сертифікати та дипломи.

 

Волинську  область представила Ківерцівська команда ГО «Школа безпеки та виживання дітей «ТИВЕР» на чолі з Юрієм Тананайським (Головою Волинського обласного осередку ВГДР «Школа безпеки», Оксаною Супоровською, Людмилою Тананайською , а також  юними активістами: Анастасією Дем’янчук, Богданом Докаєм, Дмитром Поповичем, Дмитром Охоцьким, Анастасією Денисюк, Ольгою Стеценко.

 

Виносимо щиру подяку організатору акції, голові ВГДР «Школа безпеки» Аллі Олегівні Негрієнко за чудову роботу, яка безперечно, як завжди проходить на високому організаційному рівні. Бажаємо Руху та всім нам  творчого натхнення, успіхів в подальній роботі , здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!

До нових зустрічей!

 

Оксана Супоровська,

ЮрійТананайський,

Анастасія Дем’янчук ,

 прес-служба ГО «Тивера»