Поховали бійців АТО: "Солдати теж плачуть"...

Такі гіркі слова промовив на прощання з бойовими побратимами командир бійців 80-ої бригади, 122-й (колишній 3-й) аеромобільний батальйон, легендарних «кіборгів», які брали участь у боях за термінали аеропорту Донецька - Андрія Карпюка та Дмитра Степанова. Хлопців поховали сьогодні на малій Батьківщині у селі Суськ Ківерцівського району.

   Їх ховали, як Героїв. На похорон зібралася уся округа. Кілька сотень людей проводили в останню путь молодих хлопців. До жалобної процесії долучилися представники районної, місцевої влади, військового комісаріату, установ та організацій району. Домовини несли на руках військові. Дорогу вкрили юнки живими квітами. Грав духовий оркестр. Скорбота усіх безмежна. Біль втрати сина, батька, товариша, материнські сльози...

   Спочатку по домівках, а потім у храмі Різдва Пресвятої Богородиці відслужили панахиду по спочилих. Обряд здійснило, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, духовенство Ківерцівського деканату УПЦ на чолі з головою інформаційно-просвітницького відділу протоієреєм Валентином Марчуком.

    На кладовищі друзів поховали поряд...Нехай земля буде їм пухом. Вічна пам"ять і спокій у Царстві Небеснім...

Інна Тетюрко

ФОТО