Поховали учасника АТО з села Борохів Віктора Михальчука

4 серпня зустріли на Волині загиблого на сході старшого лейтенанта, заступника командира роти 51-ї ОМБ Віктора Михальчука. Ідентифікували особу волинянина, мешканця села Борохів, Ківерцівського району, який загинув 26 липня 2014 року під Іловайськом та вважався зниклим безвісти. Встановлено, що тіло, знайдене 26 жовтня та поховане у Дніпропетровську належить Віктору Михальчуку.

5 серпня земляки хоронили загиблого в селі Піддубці, звідки він родом. Прощання та панахида за загиблим розпочалося в селі Борохів в його помешканні. Потім сотні людей мали змогу попрощатися та висловити співчуття родині загиблого в одній з найвідоміших сакральних пам’яток Волині - Свято-Покровській церкві в селі Піддубці, Односельчани, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Третяк, заступник голови районної ради Ігор Космина, Борохівський сільський голова Валентина Демедюк, очільники Луцького району та представники Луцького та Ківерцівського комісаріатів провели бійця в останню дорогу. Похоронили воїна на сільському цвинтарі села Піддубці під супровід оркестру, почесної варти та гаслами – “Герої не вмирають”, “Слава Україні”.

За повідомленням голови Луцької районної ради Олексія Гвоздецького у вересні цього року на черговій сесії районної ради буде розглянуто питання щодо присвоєння Віктору Михальчуку звання Почесний громадянин Луцького району посмертно.