Понад 3 тисячі жителів Ківерцівського району отримають кошти за зєкономлені субсидії

a6cb09c876fbc8c5c4a37a360c01771b.jpg

У Ківерцівському районі розпочато виплату коштів частини невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату індивідуального опалення в обсягах до 100 м куб природного газу, яка виникла у зв’язку з економним споживанням природного газу.

 

- 24 листопада 2017 року для забезпечення виплати зекономлених сум субсидій в область надійшло  22 мільйона гривень, що дає можливість забезпечити виплату 100%  нарахованих сум, в т.ч. по Ківерцівському району  2026,2 тис. грн. (3178 одержувачів субсидій). Наприкінці жовтня поточного року  вже перераховано на виплату зекономлених сум субсидій кошти в сумі 1078,1 тис. грн. для 1695 одержувачів субсидій. Наразі платіжні документи та відомості для виплати  зекономлених сум субсидій передані в органи казначейської служби , банківські установи та відділення  поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта», - коментує начальник управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Валентина Розум.

 

Довідково

 

Відповідно Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (п.15), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року (зі змінами), частина невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150кВт електричної енергії ( в разі використання природного газу/електичної енергії для індивідуального опалення), перераховується  органом соціального захисту населення на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».