Понад 6 тисяч дітей Ківерцівського району отримали новорічні подарунки від благодійного фонду "Волинська родина" ім. Ігоря Єремєєва.

hsan2x_-ura.jpg

    До Дня Святого Миколая благодійний фонд «Волинська родина» ім. Ігоря Єремєєва організував масштабну доброчинну акцію. Понад шість тисяч подарунків вручено дітям Ківерцівського району. Загалом по 23-му виборчому округу солодощі отримали 23 300 школярів та дошкільнят. Закупити подарунки вдалось завдяки другу, партнеру Ігоря Єремєєва, народному депутату Степану Івахіву, який відгукнувся на ідею керівника фонду "Волинська родина" Олени Палагути привітати дітей 23-го округу з новорічними святами.

   Доброчинці з фонду завітали до дітей сиріт, інвалідів, дітей з малозабезпечених сімей та школярів початкової ланки усіх ЗОШ та ДНЗ. Також представники "Волинсько родини" побували з вітаннями у відокремленому дошкільному відділенні "Сонечко" Крупівського навчально-реабілітаційного центру у м. Ківерці.

    За дорученням керівника фонду «Волинська родина» Олени Палагути, яка була багаторічним помічником народного депутата Ігоря Єремєєва і його колегою, а зараз постійно дбає про продовження гарних традицій, представники фонду у Ківерцівському районі Марія Біскуп та  Євген Зубенко організували вручення подарунків у районі.

    У кожній школі та дитсадку, у кожному селі, селищі, яке відвідують представники благодійного фонду, доставляючи дитячі подарунки, бачимо дахи, вікна, двері, обладнання у школах, ФАПах, лікарнях, закладах культури, про які подбав у свій час І.М.Єремеєв, зустрічаємо людей, які пізнають добродійників і щиро дякують Ігорю Мироновичу.

    Багато років поспіль діти району отримують до новорічних свят солодкі подарунки. Всі очікують свята, тож  нехай Новий рік та Різдво Христове кожній дитині, родині принесуть мир, благополуччя, щастя та здійснення мрій.

     Керівники освітніх установ, діти та батьківські колективи висловили щирі слова подяки за добрі справи, які мають своє продовження, за радість та усмішки на дитячих обличчях.

 

Фотоальбом

На фото учні 1-А та 2-Б кл. ЗОШ № 3 м. Ківерці (директор Раїса Кубова), вихованці ДНЗ №3 (завідувач Валентина Мельник) та відокремленого дошкільного відділення "Сонечко" Крупівського інавчально-реабілітаційного центру (заступник директора відокремленого дошкільного відділення "Сонечко" Крупівського навчально-реабілітаційного центру у м. Ківерці Галина Хижняк).

 

Інна Тетюрко