Працівники Ківерцівського РВ закликають громадян дотримуватися безпечної поведінки під час відпочинку на воді

    У літку в жаркий  сезон люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.

   Факти загибелі переважно мають місце в необладнаних для купання місцях при порушенні правил поведінки на воді і в стані алкогольного сп’яніння. В зв’язку з цим, працівниками Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області, 13 серпня проведено рейд по водним об’єктам Ківерцівського району. Ціль такого рейду - довести відпочиваючим правила поведінки на водоймищах.

    Саме тому рятувальники закликають вас під час відпочинку біля водойм дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми.

     Працівники Ківерцівського РВ розповсюдили листівки з правилами безпечної поведінки на воді та розповіли основні правила безпеки під час перебування біля водойм. Відпочиваючих було проінформовано  про стан водойм, причини і обставини загибелі людей, заходи безпеки та охорони життя людей на водних об’єктах в період купального сезону.

    Люди уважно слухали роз’яснення та дякували рятувальникам за нагадування: як потрібно себе вести на воді, коли безпечно купатися, а в яку пору дня – ні, теж саме стосувалося й процесу засмагання. А ще застерегли молодих людей, що пірнати у воду з небезпечних місць, скажімо, з мосту, категорично заборонено.

Виконання громадянами правил поведінки на воді,  рекомендацій рятувальників, дозволить мінімізувати кількість нещасних випадків на водних об’єктах.