Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів

bez_nazvaniya.jpg

     Рятувальники застерігають: застарілі боєприпаси дотепер несуть загрозу людям, адже з часом не втрачають своєї смертельної сили і стають ще більш небезпечними під впливом атмосферних явищ. Натрапити на такі знахідки можна на полях і відкритих територіях, у лісосмугах, приватних земельних ділянках та будівельних майданчиках.

 

     Чіпати небезпечні предмети заборонено. Їх знешкодженням мають займатися фахівці групи піротехнічних робіт Держслужби з надзвичайних ситуацій, адже безпечних вибухонебезпечних предметів не буває.

 

     Рятувальники застерігають: при виявленні вибухонебезпечних або схожих за ознаками  на них предметів необхідно негайно повідомити Службу Порятунку «101» або співробітників Національної поліції.  Крім того, слід припинити будь-які роботи, встановити попереджувальні знаки або огородження. Категорично заборонено підіймати їх самостійно із землі, брати небезпечні знахідки в руки, переносити або перекочувати, вдаряти по них та піддавати впливу вогню.

 

     Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів обов’язково поясніть  дітям, щоб дитяча допитливість не призвела до загрози їхньому життю!

 

 

Ківерцівський райвідділ Управління ДСНС

           у Волинській області