Представники Ківерцівського загону територіальної оборони пройшли черговий вишкіл

image-0-02-04-a0335bda6d818bbe1e835521e4f8956d839e59265e70224d6d5222c96d6040af-v.jpg

25 жовтня на військовому полігоні поблизу Володимира-Волинського в рамках проведення Єдиного стрілецького дня відповідно до програми підготовки підрозділів територіальної оборони пройшли практичні навчання з загонами територіальної оборони Камінь-Каширського, Ківерцівського, Старовижівського, Ратнівського та Ковельського районів.

 

На полігоні було розгорнуто декілька навчальних місць де учасники пройшли практичні навчання, відшліфовували навики зі стрільби пістолета ПМ  та з автомата АК-74, вивчали матеріальну частину вогневої зброї, а також вправлялись в інженерно-саперній та спеціальній підготовці.

 

"На території Волинської області діє система територіальної оборони, яку очолює голова обласної державної адміністрації. В кожному районі формується загін територіальної оборони і відповідно до плану, який складений на рік, і для того, аби ці підрозділи тримати в готовності до виконання завдань за призначенням, проводяться планові заходи по підготовці особового складу. Особовий склад, який залучається до цього заходу, відшліфовує свої навики стрільби, а також бачить на власні очі все наявне озброєння. Очікуваний результат – це готовність підрозділу до виконання завдань за призначенням. Його основна задача – охорона та оборона важливих державних та військових об’єктів у разі відкритої збройної агресії або введення режиму воєнного стану. В разі загрози терористичних нападів чи здійснення диверсій ці об’єкти повинні надійно охоронятися, аби забезпечити життєдіяльність підприємств та установ, які розташовані на території області та, зокрема, Ківерцівського району,"- розповідає Ківерцівський районний комісар Дмитро Ковальов.