Новини

Понад 23 тисячі гривень зібрали для хворої ківерчанки на благодійному концерті 11.12.2017, 19:15

Понад 23 тисячі гривень зібрали для хворої ківерчанки на благодійному концерті

У неділю, 10 грудня 2017 року, в районному будинку культури ім. М.П.Ковальова  відбувся благодійний концерт під назвою «Допоможемо разом». Дійство провели з метою підтримки та збору коштів для важкохворої жительки м.Ківерці Ірини Царенюк (Ніколиної).      

Читати далі...

У ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗЕМЛЯЧКУ:  НЕЗАБУТНЯ ФЛЕЙТА ЮЛІЇ КОВАЛЬОВОЇ 11.12.2017, 18:57

У ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗЕМЛЯЧКУ: НЕЗАБУТНЯ ФЛЕЙТА ЮЛІЇ КОВАЛЬОВОЇ

Минулої суботи, 2 грудня, у Києві, відбувся творчий вечір пам’яті флейтиски, солістки оркестру Національного театру оперети, ківерчанки Юлії КОВАЛЬОВОЇ. Рік тому невблаганна хвороба обірвала життя прекрасної людини, у це досі важко повірити рідним та друзям, а її втрату у світі мистецтва прирівнюють до державної.   

Читати далі...

11.12.2017, 18:52

Школа інженера з охорони праці: Чи зобов’язана фізична особа – підприємець вимагати довідку про стан здоров’я при прийомі на роботу найманого працівника?

Статтею 24 Кодексу законів про працю (далі – КЗпП) України визначено, що при укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, – також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи.  

Читати далі...

У Луцьку ворожитимуть на свою долю 11.12.2017, 18:48

У Луцьку ворожитимуть на свою долю

У середу, 13-го грудня, в Луцьку відбудуться Андріївські вечорниці. Традиційно, ввечері 13-го грудня дівчата збирались разом та ворожили на свою долю. Хлопці ж в цей час бешкетували та всіляко намагались привернути дівочу увагу до себе.   Запрошуємо лучан та гостей міста дізнатись ім’я свого нареченого,  передбачити  долю на ближній рік та просто весело провести час.  

Читати далі...

Рятувальники "гасили" Тар-Так 11.12.2017, 18:44

Рятувальники "гасили" Тар-Так

11 грудня 2017 року на території ТзОВ “ТАР-ТАК” (м. Ківерці, вул. Київська,46) відбулися тактико-спеціальні навчання, гасіння пожеж на деревообробних об’єктах.  Навчання мали на меті тренування та перевірку оперативної готовності чергового караулу Ківерцівського гарнізону, уміння та дії пожежно-рятувальних підрозділів під час гасіння пожеж та евакуації людей.  

Читати далі...

Розповідали про насильство над людьми 11.12.2017, 18:33

Розповідали про насильство над людьми

             В Ківерцівському районному центрі зайнятості проведено черговий семінар « Запобігання нелегальній  трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» в рамках  Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства» за участі представника Ківерцівського відділу бюро надання безоплатної правової допомоги.

Читати далі...

Звітують фермери району 11.12.2017, 16:54

Звітують фермери району

Сьогодні, 11 грудня 2017 року, відбулася конференція Асоціації фермерів та приватних землевласників Ківерцівського району. У ньому взяли участь перший заступник голови РДА Юліан Таранчук, начальник управління  інвестицій, інфраструктури агропромислового розвитку  райдержадміністрації Ірина Куцик, заступник голови обласної асоціації фермерів Олег Галасун.  

Читати далі...

Сьогодні презентація у районній бібліотеці книги ківерчанина Сергія Гупала 11.12.2017, 11:20

Сьогодні презентація у районній бібліотеці книги ківерчанина Сергія Гупала

Запрошуємо любителів поетичного слова до районної книгозбірні на зустріч з письменником!

Читати далі...

Нові нагороди вокального ансамблю «Співаночка» 11.12.2017, 11:08

Нові нагороди вокального ансамблю «Співаночка»

   «Творчість заради майбутнього!» - під  таким гаслом 2 грудня 2017 року відбувся III-й Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst» у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Читати далі...

Кожен громадянин має право на правову допомогу, - Сергій Мельник, начальник юридичного відділу апарату РДА 08.12.2017, 14:26

Кожен громадянин має право на правову допомогу, - Сергій Мельник, начальник юридичного відділу апарату РДА

Сьогодні, 8 грудня 2017 року,  начальник юридичного відділу апарату Ківерцівської районної державної адміністрації Сергій Мельник та головний спеціаліст юридичного відділу апарату Ківерцівської районної державної адміністрації Тарас Гупало в рамках проведення у районі заходів щодо Всеукраїнського тижня права взяли участь у робочій зустрічі з начальником відділу Ківерцівського бюро правової допомоги Вірою Ольшевською,  завідувачем сектору з питань юридичного забезпечення діяльності Ківерцівської районної ради Мар’яною Гудковою,  головним спеціалістом с

Читати далі...