Новини

Планові питання розглянуто на колегії РДА Сьогодні, 14:42

Планові питання розглянуто на колегії РДА

Голова районної державної адміністрації Валерій  Ткачук провів чергову колегію райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли члени колегії, куратор району – заступник начальника департаменту фінансів облдержадміністрації Володимир Селедець, голова районної ради  Василь Хмілевський, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні, міський голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники ЗМІ.

Читати далі...

Бібліотекарі впроваджують нові технології в роботі Сьогодні, 14:36

Бібліотекарі впроваджують нові технології в роботі

Сьогодні бібліотека – це цілий центр у якому користувачі можуть не лише знайти потрібну їм інформацію (як з друкованих джерел так і в мережі Інтернет), але й корисно та цікаво провести дозвілля. Впровадження комп’ютерних технологій надає бібліотекам унікальний шанс розвитку нових напрямків в їх діяльності.  

Читати далі...

ЕКОПОХІД «МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ» Сьогодні, 14:31

ЕКОПОХІД «МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ»

21 травня 2017 року в рамках Міжнародного дня біологічного різноманіття працівниками парку «Цуманська пуща» було проведено екопохід територією парку та прилеглими місцевостями.   Головне завдання Міжнародного дня біорізноманіття – привернути увагу громадськості до проблем безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори та фауни.  

Читати далі...

До школи у Клепачеві завітала народний депутат Ірина Констанкевич Сьогодні, 14:26

До школи у Клепачеві завітала народний депутат Ірина Констанкевич

Маленька і затишна школа у селі Клепачів. Тут по сусідству поряд з шкільними класами – ігрові і спальні дитячого садочка. А господиня у цьому закладі – Світлана Григорівна Середюк, директор місцевого навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Її чудові організаторські здібності – у всьому: у згуртованості учнівського, педагогічного та батьківського колективів, у вихованні школярів, у чудових результатах навчального процесу.

Читати далі...

24 ТРАВНЯ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПАРКІВ! Сьогодні, 14:11

24 ТРАВНЯ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПАРКІВ!

Цей день був організований Федерацією ЄВРОПАРК – європейською організацією, яка об’єднує природні території, що охороняються, в тридцяти шести європейських країнах. Проведений вперше у 1999 році, цей день тепер святкується щороку по всій Європі 24 травня, оскільки саме 24 травня 1909 року в Швеції був створений перший з дев’яти Європейських Національних Парків. Сьогодні Європейський день парків символізує міжнародну солідарність територій, що охороняються.

Читати далі...

Вихованці Ківерцівської спортшколи представлятимуть Волинь у складі команди в Всеукраїнських змаганнях з дзюдо. Сьогодні, 13:12

Вихованці Ківерцівської спортшколи представлятимуть Волинь у складі команди в Всеукраїнських змаганнях з дзюдо.

    30 квітня в м.Луцьк відбувся чемпіонат області з дзюдо серед чоловіків та жінок  до 23 років, з метою відбору кандидатів у збірну команду області для участі для участі в офіційних всеукраїнських  змаганнях з дзюдо, в змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів зі всієї Волинської області.

Читати далі...

Ківерцівські дзюдоїсти - переможці обласного чемпіонату! Сьогодні, 12:51

Ківерцівські дзюдоїсти - переможці обласного чемпіонату!

    30 квітня в м.Луцьк був проведений відкритий чемпіонат м.Луцька з дзюдо серед юнаків 2203-2004р.н. та 2005-2006р.н. присвячений Дню пам’яті та примирення, в змаганнях взяли участь близько 150 учасників зі всієї Волинської області.

Читати далі...

Сьогодні, 12:42

Більше тисячі громадян скористалися послугами мобільних сервісних центрів МВС

У Головному сервісному центрі МВС підбили підсумки двох місяців роботи мобільних сервісних центрів МВС, послугами яких встигли скористатися мешканці містечок і селищ по всій країні. Сумарно мобільні сервісні центри здійснили 84 виїзди по Україні, побувавши у 18 областях. На Волині здійснено 6 виїздів: до Горохова, Любомля, Маневич, Старої Вижівки, Іванич і Локач.  

Читати далі...

У Звірові горів житловий будинок Сьогодні, 12:12

У Звірові горів житловий будинок

10 травня о 08 год. 41 хв. на пункт зв’язку ДПРЧ-6 надійшло повідомлення про те, що в с. Звірів, вул. Шкільна, 14 горить житловий будинок. На місце події виїхав пожежний автомобіль ДПРЧ-6. По прибуттю на місце пожежі інформація підтвердилась. На місці пожежі загинула одна людина. Ймовірною причиною пожежі є коротке замикання.     Начальник Ківерцівського РВ УДСН Кузьмов А.В.

Читати далі...