Новини

20 серпня відзначатиме 20-річчя Свято-Покровський собор міста Ківерці. 19.08.2017, 14:06

20 серпня відзначатиме 20-річчя Свято-Покровський собор міста Ківерці.

20 серпня 2017 року, з благословення Владики Михаїла, громада Свято-Покровського собору УПЦ КП в Ківерцях відзначатиме 20-річчя храму. Початок святкового богослужіння о 09:00 год.. Запрошуємо ківерчан та гостей міста розділити з нами велич відродження православної святині на Ківерцівщині.   Настоятель собору прот. Іван Семенюк.

Читати далі...

Сьогодні відзначають Яблуневий Спас 19.08.2017, 12:09

Сьогодні відзначають Яблуневий Спас

Свято Преображення Господнього або, як його ще називають Яблуневий Спас, нині відзначають православні християни та греко-католики.

Читати далі...

Спалах захворювань на сальмонельоз у Ківерцях підтверджено лабораторно 18.08.2017, 15:01

Спалах захворювань на сальмонельоз у Ківерцях підтверджено лабораторно

  Волинські епідеміологи підтвердили лабораторно факт зараження сальмонелою. Нагадаємо, 12 серпня після святкування весілля у розважальному закладі Ківерець, із симптомами гострого отруєння злягло 35 осіб, серед них семеро дітей. Медики запідозрили, що у пацієнтів небезпечне інфекційне захворювання, що найчастіше передається через заражену м’ясну продукцію та яйця.

Читати далі...

У райській Конопельці зводять маєтки лише бобри 18.08.2017, 13:02

У райській Конопельці зводять маєтки лише бобри

Бо маленьке село вимирає – тут нема ні магазину, ні школи, ні клубу

Читати далі...

Сесія райради розглянула планові питання, "пройшлися" по штатному розпису ради та закликали свободівців до етики  та толерантності. 18.08.2017, 09:27

Сесія райради розглянула планові питання, "пройшлися" по штатному розпису ради та закликали свободівців до етики та толерантності.

      17 серпня 2017 року відбулася позачергова вісімнадцята сесії районної ради. Участь у  роботі засідання брали голова РДА Валерій Ткачук, депутати Волинської обласної ради Олександр Омельчук та Людмила Тимощук, сільські, селищні голови, керівники установ, підприємств, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації та засобів масової інформації.

Читати далі...

18.08.2017, 09:01

Школа інженера з охорони праці: Внесення змін до локальних нормативних актів з охорони праці /

 Для впровадження в організації,установі, на підприємстві (далі – підприємство) норм законодавства, їх конкретизації розробляються локальні нормативні акти (ЛНА), зокрема й з питань охорони праці. ЛНА набирають силу після їх затвердження, яке може провадитися: -          шляхом видання керівником розпорядчого документа (наказу);

Читати далі...

РЦЗ залучає до співпраці підприємців 18.08.2017, 08:59

РЦЗ залучає до співпраці підприємців

Підприємець Билиця Анатолій Дмитрович зареєстрований в Ківерцівському районному центрі зайнятості з 2000 року. Основний вид діяльності – лісопильне та стругальне виробництво, яке проводиться в с. Муравище Ківерцівського району.  

Читати далі...

Пам’ятка для батьків: Як підготувати дітей до нового навчального року 18.08.2017, 08:55

Пам’ятка для батьків: Як підготувати дітей до нового навчального року

    Ківерцівське районне управління ГУ ДПСС у Волинськй області звертається до батьків і дітей, які незабаром підуть на навчання до школи та  в дитячі навчальні заклади.

Читати далі...

Тренінг для батьків «Обираємо професійне майбутнє разом:батьки та діти». 18.08.2017, 08:41

Тренінг для батьків «Обираємо професійне майбутнє разом:батьки та діти».

     У Ківерцівському районному центрі зайнятості  Заріна Дацик, тренер Волинської обласної громадської молодіжної організації «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» провела черговий тренінг на тему «Обираємо професійне майбутнє разом: батьки та діти».

Читати далі...

Заходи з нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України 18.08.2017, 08:24

Заходи з нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

З нагоди державних свят Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України у місті Ківерці відбудуться: 23 серпня 09.00 год. – урочиста церемонія підняття Державного Прапора України  «Велично прапор піднімаєм» (біля приміщення районної державної адміністрації); 10.00 год. – фестиваль дзвонового мистецтва “Ківерцівський передзвін – 2017” (біля пам’ятника Т.Г.Шевченку);

Читати далі...