Новини

Літня школа лідера 08.06.2018, 12:00

Літня школа лідера

Із 4 по 6 червня 2018 року традиційно проходила Літня школа лідера, організована відділом освіти та сектором у справах молоді та спорту Ківерцівської райдержадміністрації.  В рамках занять Школи лідери 19 шкіл району мали змогу взяти участь у тренінгу організаторської майстерності, який провела методист РМК Наталія Гмитрук.  

Читати далі...

08.06.2018, 08:47

Призначення щомісячної страхової виплати

Щомісячна страхова виплата встановлюється відповідно до ступеня втрати професійної працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку.   При цьому максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на дату настання права на страхову виплату.  

Читати далі...

13 червня 2018 року в Ківерцях відбудуться змагання з легкої атлетики, присвячені Олімпійському дню бігу 08.06.2018, 08:31

13 червня 2018 року в Ківерцях відбудуться змагання з легкої атлетики, присвячені Олімпійському дню бігу

 У четвер, 13 червня 2018 року в Ківерцях відбудуться змагання з легкої атлетики, присвячені Олімпійському дню бігу. Збір – на площі біля Ківерцівської дитячої музичної школи.   Реєстрація учасників з 10.00 год. до 10.45 год.

Читати далі...

У ТРОСТЯНЦІ ВІДКРИТО СОЦІАЛЬНУ ПЕРУКАРНЮ 07.06.2018, 07:36

У ТРОСТЯНЦІ ВІДКРИТО СОЦІАЛЬНУ ПЕРУКАРНЮ

Крок за кроком нинішній сільський голова Олександр Ковальчук перетворює Тростянець в «сучасне село». Нещодавно у селі відкрили "соціальну перукарню".  

Читати далі...

За сприяння депутата обласної ради Володимира Дейни та голови РДА Валерія Ткачука ківерчанам відремонтували аварійне приміщення підвалу 06.06.2018, 13:07

За сприяння депутата обласної ради Володимира Дейни та голови РДА Валерія Ткачука ківерчанам відремонтували аварійне приміщення підвалу

Проблеми з ремонтом будинків, каналізаційних мереж, дахів і під’їздів для ківерцівських містян досить актуальні. Не завжди міська влада, ВУЖКГ мають фінансові можливості щодо допомоги у вирішенні питань усіх заявників. Вкотре отримавши відмову від міського голови мешканці будинку по вул. Незалежності, 19 в м. Ківерці звернулися з проханням до голови РДА Валерія Ткачука щодо ремонту аварійного входу до підвального приміщення двоповерхового житлового будинку.  

Читати далі...

Основні аспекти децентралізації в Ківерцівському районі обговорено з бібліотекарями 06.06.2018, 10:14

Основні аспекти децентралізації в Ківерцівському районі обговорено з бібліотекарями

5 червня 2018 року в читальному залі центральної районної бібліотеки  відбувся черговий методичний день, на який були запрошені не лише працівники районної централізованої бібліотечної системи, а й бібліотекарі, які нині працюють в ОТГ. Про основні аспекти децентралізації в бібліотеках розповів радник з питань муніципальних послуг Волинського ЦРМС Петро Лавринюк.  

Читати далі...

Екологічний форум "Ми люди, поки є природа" 06.06.2018, 09:06

Екологічний форум "Ми люди, поки є природа"

15 грудня  1972 року Генеральна Асамблея ООН   проголосила 5 червня Всесвітнім днем  захисту навколишнього середовища. Приводом  для цієї Всесвітньої акції послужило звернення  від 113 держав  світу.  Вони попереджали людство про безпрецендентну небезпеку: «Або ми  покінчемо із забрудненням, або воно  покінчить із нами». Під таким  зверненням  підписались 2200 діячів науки і  культури із 23 країн світу.  

Читати далі...

Путівка на Чемпіонат світу 06.06.2018, 08:07

Путівка на Чемпіонат світу

Днями у  Луцьку відбувся командний чемпіонат України серед юніорів, в якому  взяли участь більше чотирьох сотень спортсменів з різних регіонів України. Змагання були напружені, адже ті хто успішно виступить, отримує путівку на Чемпіонат світу з легкої атлетики.  

Читати далі...

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у районі проведено низку заходів 06.06.2018, 08:02

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у районі проведено низку заходів

У перший день літа,  1 червня,  відзначаємо чудове і радісне світо – Міжнародний день захисту дітей. Це свято є нагадуванням дорослим про необхідність дотримання та захисту прав найвразливішої категорії населення – дітей. Дитинство - це чудова пора надій та сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.  

Читати далі...

Вихованці пришкільного табору "Веселка" завітали до РДА 06.06.2018, 07:47

Вихованці пришкільного табору "Веселка" завітали до РДА

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Щороку у Ківерцівській ЗОШ І – ІІІ ст. №3 після закінчення навчальних занять працює оздоровчий пришкільний табір «Веселка».  

Читати далі...