Новини

На теренах Ківерцівщини відбудеться “Звитяга - 2018” 24.04.2018, 14:10

На теренах Ківерцівщини відбудеться “Звитяга - 2018”

Вже втринадцяте молодь зі всієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру “Звитяга”, щоб прожити у волинських лісах чотири дні, як повстанці. Теренівка пройде у Волинських лісах Цуманської пущі з 5 по 8 травня.  

Читати далі...

Юні дзюдоїсти стали переможцями обласного чемпіонату 24.04.2018, 09:32

Юні дзюдоїсти стали переможцями обласного чемпіонату

21 квітня в м. Луцьк відбувся чемпіонат області з дзюдо серед чоловіків та жінок  до 23 років. Мета змагань: відбір кандидатів у збірну команду області. Учасниками чемпіонату стали близько 100 спортсменів зі всієї Волинської області.  

Читати далі...

Налагодження партнерських стосунків   24.04.2018, 09:21

Налагодження партнерських стосунків

З метою налагодження партнерських стосунків щодо задоволення кадрових потреб виробничого підрозділу регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»,  працівниками Ківерцівської районної філії  23 квітня  проведено  робочу зустріч з представником відділу кадрів «Ківерцівська дистанція колії» Катериною Дудинець.  

Читати далі...

Круглий стіл щодо вирішення питань Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» 23.04.2018, 14:13

Круглий стіл щодо вирішення питань Ківерцівського НПП «Цуманська пуща»

Для розгляду теми: «Про природоохоронну, рекреаційну, науково-дослідну роботу Ківерцівського НПП «Цуманська пуща», у четвер, 19 квітня 2018 року, в актовій залі Ківерцівської районної державної адміністрації зібралися небайдужі представники влади, установ та громадськості на засідання круглого столу.  

Читати далі...

23.04.2018, 14:06

В Ківерцівському РВ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області функціонує пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет

Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану    Міністерством юстиції України працює пілотний проект  Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».  

Читати далі...

Навчання на території КЗ «Ківерцівського районного територіального медичного об’єднання» м. Ківерці 23.04.2018, 14:03

Навчання на території КЗ «Ківерцівського районного територіального медичного об’єднання» м. Ківерці

     23 квітня на території КЗ «Ківерцівського районного територіального медичного об’єднання» м. Ківерці відбулися Гарнізонні тактико-спеціальні навчання.      Навчання мали на меті: 1.     Тренування:

Читати далі...

 «ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ» 23.04.2018, 13:54

«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій  

Читати далі...

Електронний кабінет роботодавця  18.04.2018, 15:55

Електронний кабінет роботодавця

Шановні роботодавці! Запрошуємо вас скористатися сучасним сервісом служби зайнятості „Електронний кабінет роботодавця”.   Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.  

Читати далі...

Співпраця з Цуманською ОТГ    18.04.2018, 15:52

Співпраця з Цуманською ОТГ

Фахівцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  разом з соціальними партнерами   проведено виїзний захід в Цуманській об’єднаній територіальній громаді. В заході взяли участь представники Цуманської ОТГ, роботодавці громади, незайняте населення.  

Читати далі...

Рекомендації по боротьбі з Борщівником 18.04.2018, 15:48

Рекомендації по боротьбі з Борщівником

БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО (Негасіеит хо.^покхкуі Мапсіеп) - культура, яку вирощували на корм (силос) для тварин у 50-ті роки минулого сторіччя. Його перестали вирощувати з дуже простої причини - запах ефірних речовин, які містяться в рослинах, передавався в молоко. З часом борщівник Сосновського почав поширюватись у вигляді своєї здичавілої форми. Сік рослин, що потрапляє на шкіру з такими речовинами, під впливом сонячного світла (ультрафіолету) здатний підсилювати пігментацію шкіри людини і тварин, викликати дерматиті . які називають "опіками".

Читати далі...