Привітали землевпорядників району

img_4210.jpg

6 березня 2018 року у райдержадміністрації відбулися урочисті збори, присвячені Дню землевпорядника. З професійним святом землевпорядників району привітали голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, голова районної ради Василь Хмілевський та в.о. начальника відділу у Ківерцівському районі Міжрайонного управління у Ківерцівському та Рожищенського районах ГУ Держгеокадастру у Волинській області Іван Лукасюк, Державний інспектор у сфері державного контролю за використанням та охороною земель. дотриманням вимог законодавства України про охорону земель у Ківерцівському, Маневицькому, Рожищенському районах Ігор Левчик.

 

 - У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля. Відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої держави, потужного розвитку економіки нашої держави, піднесення добробуту громадян, формування ринкових відносин, дієвого утвердження засад земельної політики, визначеної вітчизняним законодавством», - зазначив Валерій Ткачук, звертаючись до винуватців свята.

 

Керівники району вручили почесні грамоти та подяки райдержадміністрації  землевпорядникам району за вагомий внесок у розвиток Ківерцівського району з питань земельних відносин, забезпечення раціонального використання та охорону земельних ресурсів та з нагоди Дня землевпорядника.


img_4196.jpgimg_4204.jpgimg_4198.jpgimg_4203.jpgimg_4209.jpgimg_4201.jpgimg_4202.jpgimg_4213.jpgimg_4200.jpg