Привітання голови РДА Валерія Ткачука з нагоди Дня працівників освіти

2dv59d08f6786b4f.jpg

Шановні освітяни, ветерани педагогічної праці, молоді педагоги Ківерцівщини! Перша неділя жовтня на календарі сповіщає нам про свято людей найблагороднішої та найвідповідальнішої професії.

 

День учителя є справжньою урочистістю національного, суспільного масштабу, бо немає у світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б із долею вчителя, вихователя, педагога. 

 

Діти – майбутнє кожного з нас, нашої держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

 

Напередодні Вашого професійного свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

 

Пишаюся професійною та потужною освітянською родиною Ківерцівщини, завдяки якій формується, виховується, навчається й розвивається наше майбутнє покоління, готове своїм непересічним інтелектом довести Україні і світу, що наша держава є конкурентоспроможною, успішною, багатою.

 

Шановні освітяни щиро вітаю Вас із професійним святом! Бажаю Вам успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я, мирного неба, творчої енергії та людської поваги.

 

 Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії, кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього нашого краю та держави.

                                                                                                                                              Голова РДА                                                    Валерій Ткачук