Про Державну реєстрацію потужностей операторів ринку

Із опублікуванням в Офіційному віснику України (№ 26) 08.04.2016 наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 року № 39 "Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам", зареєстрований в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512, ведеться реєстр Державної реєстрації потужностей операторів ринку.

            Відповідно п. 55 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  від 23 грудня 1997 року № 771/97-ВР (зі змінами, далі - Закон)  оператор ринку харчових продуктів (далі - оператор ринку) - суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (крім матеріалів, що контактують з харчовими продуктами), і який відповідає за виконання вимог цього Закону та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів. До операторів ринку належать фізичні особи, якщо вони провадять діяльність з метою або без мети отримання прибутку та займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів або інших об’єктів санітарних заходів.

         Враховуючи вимоги ст. 25 ЗУ  771/97-ВР оператор ринку,   зобов`язаний зареєструватися у територіальному органі Держпродспоживслужби по місцю здійснення господарської діяльності і отримати рішення про Державну реєстрацію за видами діяльності, що планується здійснювати з використанням потужності.

         Пунктом 2 статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», передбачено відповідальність у вигляді накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі двадцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб - підприємців - у розмірі одинадцяти мінімальних заробітних плат.

         Для державної реєстрації та присвоєння особистого реєстраційного номера потужності, Вам, як суб’єкту господарювання  (оператору ринку)  необхідно подати до територіального органу Держпродспоживслужби заяву про державну реєстрацію потужності за адресою: м. Ківерці, вул. Вишневецького, 13.

 

            Державна реєстрація проводиться на безоплатній основі.

 

 

 

Ківерцівське районне управління

Головного управління

Держпродспоживслужби у

Волинській області