Про "діяльність" Ківерцівського газового господарства: Як пенсіонерку оштрафували на 10 тисяч гривень.

     Я пенсіонерка, Лідія Дем'янівна, стала заручницею неприємної і шокуючої ситуації, яку, як я думала, можна спостерігати лише по телебаченню у кримінальних ток-шоу. Мені 67 років, все життя важко пропрацювала кондитером. За сумлінну та добросовісну роботу отримала від держави звання "Ветеран праці". Чесність, порядність, відповідальність - для мене є основною рушійною силою у житті.
Маю хороші стосунки з родиною, сусідами. Виховала двоє дітей: донька - педагог, син - священнослужитель. Привласнювати чуже для нас - щось жахливе і неприпустиме. Та не так давно мене, пенсіонерку, ошукали і підставили -звинувативши у тому, що я привласнювала газ, пошкодила лічильник і як результат - маю заплатити штраф 10 000 гривень.
      А почалося з перевірки газового лічильника: працівники Ківерцівського газового господарства Поляков О. і Кузьмич М. забрали його з мого будинку. Після перевірки привезли непрацюючий лічильник, який по акту не намотав ні одного куба, при цьому не виявивши ніяких пошкоджень! Зазначу, що під час встановлення лічильника робітники довго не могли його встановити, дуже грюкали та стукали по ньому. Це мене дещо насторожило і я запитала, чи не пошкодять вони його. Нащо газовики запевнили, що все буде добре. Коли я помітила, що лічильник не працює, звернулась відразу у газове господарство - через пару днів його забрали вдруге на перевірку працівники Пасічний А. та Кузьмич М.
    Взявши на перевірку, лічильник не повертали півроку (про те свідчать документи)! Нічого не повідомляючи та попередньо не інформуючи, вони присилають листа, що начебто ми пошкодили лічильник і нам належить сплатити штраф 10 000 гривень.
    У мене є переконливий аргумент - навіщо втручатись у лічильник, адже я маю субсидію з надлишком 14 000 гривень!? Протягом десяти років користувалась газом- і все добре, а тут, отримавши субсидію надумала скручувати! Це просто нонсенс. Чи, можливо, "добре злагоджена робота" Ківерцівського газового господарства, щоб змити сліди свого "встановлення."
    Я неоднораво зверталась в газове господарство, намагалась по-людський розібратись, попри все вірила у чесність і порядність керівництва. Але марно, хоча сам директор сказав, що не вірить у те, що я причетна до втручання, адже це очевидно. Висновок такий - вся вина повинна лягти на простих людей, хіба можновладці коли здатні нести відповідальність? Працівники господарства самі розуміють, що це підстава але корумпованість служби бере своє.
    Коли працівники Поляков О. та Кузьмич М. встановили лічильник вдруге, то примусили підписати мене документи, чим вони і апелюють зараз. Але я була щиро впевнена - мені боятись нічого, підписалась.
   Подумайте, людина, яка краде газ не пустить працівників газового і не підписуватиме, не читаючи документи?!
    Працівники газового написали пояснюючі в Луцький облгаз, де мабуть забули написати, як при монтажі сильно били лічильник і, ймовірно, самі пошкодили. Думаю, щоб вийти сухим з води і вирішили підставити пенсіонерку, не інформуючи ні про що, приславши повідомлення їз фабрикованим заключенням.
    Дорога спільнота, ківерчани, я хочу, щоб про це знали, адже це-кримінал. Невже, це продовжує діятись у нашій державі, яка оповита великою боротьбою з корупцією,несправедливістю та беззаконням.
     Людина, яка робить лихе, буде це приховувати. Попри все, я хочу оприлюднити це ганебне діяння Ківерцівського газового господарства. Дуже хочеться бути в нашій державі захищенною законом, жити не боячись. Невже так можна незаслужено, безпідставно потоптати честь і гідність, не зважаючи на мій вік і на те, що проживши некоротке життя, дякуючи Богу, не мала в кишені чужої копійчини.
    Але я вірю в Бога і Його закони, вірю, що є ще правда, яка, сподіваюсь, восторжеству.

 

Л. Д. Рогак,

жителька м. Ківерці