Про кампанію #ЧеснаПлатіжка розповідали у РДА

img_8018_sredniy.jpg

Ківерцівщина активно долучилася до нової правопросвітницької кампанії  #ЧеснаПлатіжка, метою якої є широке інформування громадян про захист їхніх прав як споживачів житлово-комунальних послуг. В рамках проекту "Я маю право" "Не переплачуйте за тепло та гарячу воду" відділ ДРАЦС провів круглий стіл з представниками органів місцевого самоврядування та працівниками  апарату Ківерцівської РДА, Службою у справах дітей.

Під час зустрічей з державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування юристи розповідали про особливості реалізації правопросвітницької кампанії #ЧеснаПлатіжка, роз’яснювали дії  кожного у випадку отримання нечесної платіжки на тепло та гарячу воду. При цьому зазначали, що люди  самотужки можуть розрахувати вартість тепла і гарячої води за допомогою онлайн-калькулятора, зайшовши на сайт Мін’юсту

А за іншим посиланням – знайти зразки документів для звернень (у разі надходження платіжок із завищеними тарифами) до органу місцевого самоврядування та теплопостачальної організації, аби домогтися приведення цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води до вимог згаданої постанови Кабінету Міністрів України.

Учасники заходу отримали інформаційні матеріали Міністерства юстиції України, зокрема і в рамках кампанії #ЧеснаПлатіжка «Не переплачуйте за тепло та гарячу воду», для розповсюдження серед жителів області.