ПРО НЕДОПУСТИМІСТЬ ПОСІВІВ МАКУ ТА КОНОПЕЛЬ

eec33a3c5d30c4b117090860f56c2b01.jpg

           Конопля і мак – рослини, з яких виготовляються наркотики (гашиш, опій), які викликають хвороби, загальна назва яких – наркоманії, в основі яких лежить психічна та фізична залежність. Ослаблення сили волі, критики, розумових здібностей, зниження працездатності, дратівливість, агресивність, неможливість існувати без цих речовин.

           Тільки 2% наркоманів виліковуються, інші 98% гинуть, не досягнувши 30-річного віку. Знайомство людини з наркотиками відбулося біля тисячі років тому. Його використовували для підняття бойового духу перед військовими діями або на релігійних обрядах. Уже давньоримські медики вияснили, що опій може бути смертельною отрутою.

           Мак – сировина для виготовлення сильнодіючих наркотиків. На наших українських землях здавна вирощувались коноплі та мак  для виробництва багатьох речей в господарстві. Коноплю палять у вигляді сигарет

          В міфології всіх народів світу, хто приймає образ доброго чарівника, а потім, зробивши свою чорну справу, повертає собі справжнє обличчя – диявол, сатана. Все це властиве психоактивними речовинам – наркотикам.

          При гашишоманії «висихає мозок», знищується пам'ять, сповільнюється  мислення, наступає апатія, дратівливість, безсоння, послаблюється імунітет, провокуються онкозахворювання. Схильність передається по спадковості, виникають хвороби, які нагадують шизофренію, статеву слабкість.

          Конопля і мак – чергова «грошовижимачка», тому що з їх допомогою з людей так легко зробити дурнів і навіювати їм користь тютюну чи алкоголю.

          Як же можна без коноплі чи маку, з яких виготовляються наркотики, обманювати народ, грати в гру «мани-мани»?

          Конопля, як і інші наркотики, в тому числі і мак, змінює стан свідомості в суб’єктивно кращу сторону, а без коноплі стає погано, створюється враження, що без коноплі та маку не вирішиться ніяка проблема. Наркотики стають керівниками по життю, але це тільки здається, бо насправді наркотики з коноплі та маку ведуть не туди, куди Ви хочете, не до спокою, а до краху.

          А керівник таким людям дійсно потрібний, якщо вони бачать в коноплі чи маку вірного друга, а не ворога, то це значить, що такі люди сліпі, одурманені. А при вживанні цих наркотиків можуть бути і психози, вони підкорюють думки.

          Конопля – сходинка, яка веде до опію, героїну та інших тяжких наркотиків. Марихуана, гашиш – це трап, на якому сатана доставляє  людину на борт літака  тяжких наркотиків, дія яких подібна кайданам, які будуть стискувати її півкулі головного мозку – і назад вже шляху немає.

          А спочатку була сигарета з тютюном, алкоголь, потім конопля, потім ще гірше – опій, сифіліс, туберкульоз, СНІД, в’язниця, гепатити, лікарня, передчасна смерть в тяжких муках.

          За останні роки в нашому районі також розповсюджені ці хвороби. Часто вмирають наркомани від передозування, від ДТП, попадають в психіатричну лікарню в зв’язку з агресивними діями.

          Так чи треба сіяти мак чи коноплю???

           Подумайте про це люди, схаменіться!!!!

 

 

 

Районний нарколог                                             В.І.Нездименко

2 22 83