Проаналізовано хід виконання заходів Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки

Про хід виконання заходів Районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки на щомісячній нараді у голови райдержадміністрації звітувала завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Марія Хазанюк.

Районна цільова соціальна програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки була затверджена рішенням районної ради від 26 грудня 2016 року № 11/09. На виконання заходів Програми 2017 року було передбачено 330 тис. грн., в т.ч. 120 тис. грн. на заходи Ківерцівської ДЮСШ.  У першому півріччі поточного року використано  99104,12 грн.,  ДЮСШ - 54 720, 81 грн.

У першому півріччі ц. р. проведено ряд районних змагань та чемпіонатів. Зокрема:

- кубок району з волейболу, присвячений  пам’яті Олега Денисюка, який загинув у Республіці Афганістан. Прийняло участь 10 команд району. Володарем Кубку стала команда села Липне. Призерами – команда № 1 с. Холоневичі та Ківерці-ветерани. Вони нагороджені грамотами та кубками сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Кращим гравцем визнано Сергія Якимова із Липного, якому вручено статуетку;

- чемпіонат району з баскетболу сезону 2017 року серед команд сільських, селищних, міської рад, присвяченого світлій пам’яті Героїв Небесної Сотні. Прийняло участь 4 командиПерше місце впевнено посіла команда Жидичин-1, набравши найбільшу кількість очок, збірна  команда Ківерці посіли 2 місце, команда Жидичин-2  – третє місце;

- чемпіонат району з міні-футболу (футзалу) серед сільських, селищних та міської рад. Взяли участь 15 команд району. У Вищій лізі володарем першого місця стала команда “Колос” (Ківерці). Срібло посіла команда с.Прилуцьке, бронзовим призером стала команда села Липне. В Першій лізі своє перше золото в районних змаганнях здобула команда “Колос” Ківерці-дублери, друге – ФК “Атлетік-1” (Цумань), третє – с. Вишнів;

- кубок федерації з футболу 2017 року серед сільських, селищних та міської рад.  Взяло участь 14 командВолодар кубку – ФК “Колос” (Ківерці), фіналіст – ФК “Олика”;

-  завершилося перше коло Чемпіонату району з футболу сезону 2017 року серед команд сільських, селищних, міської рад, в якому взяло участь 16 команд, які були поділені на Першу та Вищу ліги.

В минулому році вперше проведено Чемпіонат району з волейболу сезону 2016 року, в якому  взяло участь 7 команд. Перше місце посіла команда с. Холоневичі, друге – волейболісти с. Липне, бронзовими призерами стала команда Ківерці-молодь.

Також проведено чемпіонат району з міні-футболу (футзалу) сезону 2017 року серед команд дітей 2005-2006 років народження, в якому  взяло участь п’ять команд із Олики, Цумані, Дубищ, Ківерцівської ДЮСШ та Прилуцька.  Чемпіоном стала команда Дубище, срібло здобув цуманський “Атлетік” та бронзовим призером – ФК Олика.

В червні цього року проведено легкоатлетичні змагання, присвячені Олімпійському Дню бігу. В такому форматі захід пройшов вперше та проведений на високому організаційному рівні. Вулицями міста пробігло більше двохсот учасників, які були розподілені на 10 відповідних вікових груп. Родзинкою заходу було те, що нагороджувалися не тільки призери у своїх вікових групах, але й з метою заохочення заняття бігом та популяризації легкої атлетики серед населення міста і району, нагороджувалися спортсмени, що зайняли  4-10 місця.

У районному лижному пробігу “Кришталева сніжинка-2017” взяло участь 43 учасники.

Вперше проведено районні аматорські змагання із зимових видів спорту “Біатлон по-ківерцівськи” (73 учасники).

Відбулися спортивні заходи, в рамках відзначення в районі 21-ї річниці Конституції України та Дня молоді. Особливим серед цьогорічних спортивних заходів були змагання з футболу серед дівчат.

16 липня заплановано проведення  районного  турніру  з шахів, присвяченого  Дню шахів в Україні.

Спільно з ДЮСШ для популяризації всіх видів спорту, які культивуються у спортшколі, започатковано проведення змагань  серед вихованців ДЮСШ із залученням спортсменів  не тільки нашого району, алей з інших районів області. Це дозволяє виявити рівень спортивної майстерності наших вихованців та вийти на новий рівень розвитку.

Так, уже відбулися відкриті першості  Ківерцівської ДЮСШ  з легкої атлетики, з тенісу  настільного, відкритий  турнір з футболу серед юнаків 2004-2005 р.н., міні-футбол серед дівчат. До кінця року планується провести змагання зі всіх видів спорту та охопити різні вікові групи.

В зв’язку з підготовкою до обласних та всеукраїнських змагань 4 вихованці відділення легкої атлетики Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи Пацула Микола, Чиж Ірини, Королюк Іванна, Чепура Марія із тренером-викладачем Андрієм Данилюком  взяли участь у навчально-тренувальних зборах  у смт  Ворохта Івано-Франківської області.

Участь спортсменів району у обласних, всеукраїнського рівня змаганнях.

В районі озера Молодіжне знайшов прописку весняний та осінній чемпіонати області  з легкоатлетичного кросу, які проходять на високому організаційному рівні. До речі, команда району зайняла перше загальнокомандне місце.

Команди брали участь:

- у чемпіонаті області з легкої атлетики за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна-2017”;

- чемпіонату області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002 рр.н.

- чемпіонаті області  з дзюдо серед юнаків та дівчат 1997-2002 рр.н.,

- чемпіонаті області  з дзюдо серед юнаків та дівчат до 14 років, чемпіонату області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16  років за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна-2017”

-  чемпіонаті області з важкої атлетики за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна-2017”

- чемпіонаті області з легкої атлетики серед ДЮСШ (2000 р.н. та молодші)

- у чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2004  рр.н. за програмою обласної спартакіади “Волинь  спортивна-2017”

- у чемпіонаті області з дзюдо до 23 років (1995-2002 рр.н.)

- у чемпіонаті області з волейболу серед дівчат за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна-2017

- у чемпіонаті області з боксу за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна-2017

- в  обласній Спартакіаді серед  допризовної молоді 2017 року  в м. Володимир-Волинський на базі військової частини А 1008.

У чемпіонаті області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років КМС Юрченко Вікторія  посіла 1 місце, КМС Козачук Тетяна  та першорозрядник Гученко Сергій – 2 місця. У відповідному Чемпіонаті України з у складі збірної команди області Вікторія Юрченко посіла 3 місце.

У чемпіонаті України з легкої атлетики  серед дорослих та молоді Микола Пацула у складі збірної команди області на дистанції 800 м.  серед дорослих спортсменів посів 8 місце, серед молоді – 4 місце та виконав спортивний розряд КМС.

У чемпіонаті області з легкої атлетики серед ДЮСШ (2000 р.н. та молодші)  Мирослава Панасюк  та Ірина Чиж посіли перші місця.  Іванна  Королюк – 2 місце.  Дмитро Мельник,  Артем Ховайло,  Марія Чепура  вибороли  – 3 місця.

У чемпіонаті України з легкої атлетики  серед юнаків 2002 р.н. і молодших у складі збірної команди області брали участь Мирослава Панасюк (4 місце), Дмитро Мельник та Марія Чепура.

Футбольні команди “Колос” (вища ліга) та “Ківерці” (юнаки) завершили участь у  Чемпіонаті Волині з футболу 2016/2017 років (2 коло). В груповому  етапі команда посіла 5 місце із 10 команд. У фінальній частині – 9 місце.

Футбольні команди “Колос” та “Ківерці” (юнаки) брали участь у Чемпіонаті Волині з футзалу сезону 2016/2017 років та стала абсолютний чемпіон 2 ліги  і завоювали путівку у першу лігу.

Команда “Колос” (Ківерці)  взяла участь у чемпіонаті  з міні-футболу за програмою сільських спортивних ігор Волині 2017 року (3 місце).

Ветеранська команда “Колос” (Ківерці)35+ беруть участь у чемпіонаті Волині з футболу серед ветеранів. Поки що займають 2-3 місця.

За підсумками обласного рейтингу 2016 року з олімпійських видів спорту серед районів Ківерцівський район посів 2 місце і таке ж 2-е місце район посів у обласній спартакіаді “Волинь спортивна-2016”.

 
Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики РДА