Професійна орієнтація учнівської молоді - один з головних напрямків служби зайнятості

img_20190715_142827.jpg

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті і без перебільшення можна сказати, що для старшокласників - це завжди проблема номер один. Саме тому  професійна орієнтація учнівської молоді є одним з головних напрямків служби  зайнятості. Фахівець з профорієнтації Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з тренером ВОГМО «Волинський Інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив»  відвідали табір «Світанок» ( с.Дачне Ківерцівського району). Основна тема зустрічі – «Відпочиваємо – професію вибираємо».

 

     Захід проходив активно, інформативно, і весело!Дискутували, сперечались, переконували, аргументували, приводили приклади. Обговорювали теми пошуку себе, професії та роботи; визначали хто і як може допомогти обрати вірний професійний шлях; з чого слід починати і які кроки планувати... Яскравою частиною заходи стали конкурси та вікторини, кожен з присутніх міг продемонструвати свою обізнаність та отримати  невеличкий приз від служби зайнятості.

 

      Учасники заходу отримали  багато корисної та цікавої інформації і сподіваємось усвідомили, що правильний вибір професії – це запорука подальшого успіху в житті!

 

 

Провідний фахівець

з профорієнтації                                                                         Л.Мартинюк

 

 


img_20190715_145115.jpg