Профілактика та запобігання вчинення злочинів

img-6300e99b06c0bcc85dc85a2031f18d1f-v.jpg

12 листопада 2019 року інспекторами Ківерцівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області спільно з дільничним офіцером поліції Ківерцівського ВП ГУНП України у Волинській області Павлом Максимовим були проведені заходи для клієнтів пробації на тему: «Профілактика та запобігання вчиненню повторних злочинів».

 

         Під час заходів з клієнтами пробації було проведено профілактичні бесіди про причини, мотиви та наслідки вчинення кримінальних проступків. Акцентувалась також увага на дотриманні норм правослухняної поведінки в їх родинах та на потребу уникнення спілкування з особами антисоціальної поведінки. Роз’яснено норми кримінального та адміністративного законодавства. Спільно обговорено ризики, за умови настання яких, суб’єкт пробації може бути позбавлений волі та наголошено на веденні здорового способу життя. До заходу було залучено 23 підоблікових.

 

         Індивідуальна профілактика є водночас найбільш складною, однак ефективною роботою серед засуджених, що приносить позитивні результати.