Профорієнтаційна робота серед неповнолітніх

20191125_104828_sredniy.jpg

25 листопада 2019 року в приміщенні Ківерцівського сектору філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області  було проведено профорієнтаційне заняття з неповнолітніми, що перебувають на обліку.

 

 До даного заходу було залучено практичного психолога  Комунального закладу «Центру позашкільної освіти» Ківерцівської районної ради Волинської області - Тетяну Клімчук.

 

 Із неповнолітніми засудженими було проведено тест на профорієнтацію - а саме, опитувальник Дж.Холланда з метою визначення своїх вподобань та оцінки наявних професійних навичок. З неповнолітніми було визначено їхні типи особистості та професії ,які для них найбільш підходять. Також психологом було оцінено схильність особистості до різних сфер діяльності: мистецтва, техніки, роботи з людьми, здібності до фізичної праці, окреслено сферу інтересів особистості в професійній діяльності та надано індивідуальні консультації.

 

 Такими заняттями передбачається підтримка особи в суспільстві, зокрема мотивування  до позитивних змін, сприяння у вирішенні проблемних питань.


20191125_102730_sredniy.jpg