Профорієнтаційне заняття провели для школярів

img_20171213_151035.jpg

 В рамках   проведення профорієнтаційного квесту «ТВІЙ вибір!» для  учнів  9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів черговий  захід  пройшов в ЗОШ с.Жидичин. Вибір професії, професійної діяльності як і будь-який інший важливий вибір у житті, можна порівняти з рішенням складної задачі з багатьма невідомими, коли треба врахувати багато факторів, насамперед власні бажання, здібності, нахили, інтереси та стан ринку праці.

 

Проблеми вибору професії, працевлаштування і зайнятості в сучасних умовах пов’язані з низкою протиріч: між попитом та пропозицією на ринку праці, потребами роботодавців у фахівцях високої кваліфікації тощо. Сьогодні на ринку праці не вистачає людей  з робітничими професіями. Діяльність служби зайнятості націлена на те, щоб зорієнтуватися у різноманітному світі професій, обрати саме ту, яка стане в подальшому сенсом життя. Профінформатор Ківерцівського районного центру зайнятості Любов  Мартинюк ознайомила учнів  з професіями актуальними на ринку праці, навчальними закладами та підприємствами, де можна навчатись і працювати за набутим фахом. Зокрема розглянули професії «майбутнього».

 

      В профорієнтаційній   грі  «Твоє професійне рішення» учні активно приймали участь.  Дітям було цікаво самостійно приймати рішення щодо  рівня освіти, вибору роботи,  харчування, одягу тощо.

 

 Вибір професії – одне з  важливих рішень юності, адже від того наскільки відповідально людина поставиться до цього питання, залежить  реалізація її професійного потенціалу.

 

Провідний фахівець

з питань зайнятості                                                                   Л.Мартинюк

 


img_20171213_150247.jpg