Профспілку працівників освіти знову очолила Євгенія Бабійчук (+ ВІДЕО)

sam_5336.jpg

    В актовій залі ЦДЮТ  18 лютого  відбулася звітно-виборча профспілкова конференція педагогів району за участі голови Волинської обласної  профспілкової організації працівників освіти та науки В.Г. Грановського, голови РДА В. Є. Ткачука, його радників  та делегатів від членів профспілки освітянських установ району.

     На порядку денному розглядалися питання:

1. Звіт про роботу Ківерцівського районного  комітету  Профспілки   працівників  освіти за період  з лютого  2010 року по лютий  2015 року.

2. Звіт про роботу ревізійної комісії.

3. Вибори голови районної профспілкової організації.

4. Формування складу Ківерцівського районного  комітету  Профспілки   працівників  освіти.

5. Вибори ревізійної комісії первинної профспілкової організації.

6. Вибори мандатної комісії.

7.  Вибори делегатів на XIX звітно-виборну конференцію Волинської обласної  профспілкової організації працівників освіти та науки.

8. Делегування до складу Волинського обласного   комітету Профспілки  працівників освіти та науки.

       Із доповіддю «Про роботу Ківерцівського районного  комітету  Профспілки   працівників  освіти за період  з лютого  2010 року по лютий  2015 року» виступила голова профкому Євгенія Бабійчук, яка повідомила учасникам конференції про напрямки діяльності профспілкової організації щодо захисту соціальних прав та інтересів педагогів району, дотримання чинного законодавства по оплаті заробітної плати та відповідних доплат.  Євгенія Петрівна розповіла про тісну співпрацю профспілкового з органами влади, активну участь освітян у благодійних акціях по збору коштів для підтримки Збройних сил України, які направлені на матеріально-технічне та медичне забезпечення військовослужбовців. (Дивитись відеозвіт)

    На конференції виступили  голова райдержадміністрації  Валерій Ткачук, голова Волинської обласної  профспілкової організації працівників освіти та науки Василь Грановський, начальник районного відділу освіти Олександр Грибук, очільники профспілок загальноосвітніх закладів. Вони відзначили роботу Євгенії Петрівни, як одну з найкращих у області. І рекомендували підтримати її кандидатуру на наступний термін.

     Голова профкому Євгенія Бабійчук подякувала всім доповідачам за високу довіру та пропозиції, учасникам конференції – за плідну роботу.

Інна Тетюрко