Раїса Колб: У Ківерцівському районному відділі ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області - нові обряди

img_20160818_100943.jpg

      Ніхто не буде заперечувати, що державна реєстрація шлюбу – це не просто формальна процедура, це велике торжество. Як правило, наречені бажають влаштувати пишне весілля і багату церемонію. Тому працівниками відділу пропонується урочиста  реєстрація шлюбу, вартість якої становить 350 грн.

     Урочиста реєстрація шлюбу може проходити і поза межами приміщення відділу ДРАЦС у будь-якому зручному для наречених місці.  Ціна даної послуги - 900 грн.  

     Вартість послуги за організацію та проведення індивідуальних обрядів державної реєстрації шлюбу у вихідні та святкові дні оплачується у подвійному розмірі.

      Весіллю передує обряд заручин. За бажанням наречених цей обряд може бути проведений у відділі (200 грн.), а може – за межами відділу (300 грн.).

   Ківерцівський районий відділ ДРАЦС  запрошує всіх бажаючих  також скористатися новою послугою, яку надають працівники відділу – «Ювілейне весілля».

     «Відтепер ви чоловік і дружина« - ці слова в життя середньостатистичної людини звучать тільки один раз, від сили два, ну три.

      Так, весілля така визначна  подія на тлі нашого життя, що до нього хочеться повертатися знову і знову ...

     А в який спосіб?

     Щороку женитися або заміж виходити? Ні!

     Відзначати ювілеї власного весілля!

     Адже люди  тому і придумали ювілейні весілля,-  як спосіб нагадувати собі це, здавалося б, безповоротно втрачене свято любові. 

      Весільні ювілеї - це своє сімейне свято, яке можна порівняти з Новим Роком або днем ​​народження.  Але  і ці обидві чудові події притаманні до цього свята. З кожним роком міцніють Ваші відносини,  з кожним роком народжується нова гілка сімейного життя ... 

      Ми можемо з Вами розділити ностальгію за тими прекрасними миттєвостями, за тими прекрасними часами та провести ювілейне весілля за Вашим бажанням у відділі, ресторані, кафе, деінде.  

       Ця послуга коштує  300 грн. у відділі та 400 грн. - за межами відділу.

       Завжди будемо раді Вам !!!

     

       (Тарифи зазначені згідно Наказу Головниго територіального управління  юстиції у Волинській області від 14 грудня 2017 року № 396/7 “Про внесення змін до Розмірів плати за надання відділами державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області платних послуг”). 

 

Начальник Ківерцівського РВ ДРАЦС ГТУЮ

у Волинській області

Колб Р.В.