Районний екологічний центр запрошує на екскурсії!

dscn1631.jpg

     Майже 30 дітей - учнів, які відвідують пришкільний оздоровчий табір на базі ЗОШ І – ІІІ ст. с. Дерно, приїхали на екскурсію у районний центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді. Директор центру Стецькович Ганна привітно зустріла гостей і розповіла про напрямки діяльності установи.

             Про звичаї і традиції українського народу, святкування релігійних свят  і історичних подій у літний період розповіла завідувач народознавчої студії Демчук Світлана. Діти ознайомилися з експонатами – предметами народного вжитку, старовинним одягом. Зацікавили дітей картини, вишиті народними умільцями, та історія про куточок Хліба, ківерцівських майстринь, які випікали смачні короваї (до речі, ківерцівські короваї експонуються у музеї Хліба в м. Києві на базі НЕНЦ).

         Керівник гуртків Доридор Михайло провів екскурсію у кабінеті охорони навколишнього природного середовища. Діти вражені від  побачених опудал тварин та птахів - представників фауни Ківерцівського району. Учням були продемонстровані гнізда птахів Волині, гербарій червонокнижних та рідкісних рослин району.

         Але найбільше сподобалося дітям у живому куточку. Завідувач живого куточка Ісакова Тетяна ознайомила дітей з його мешканцями: хом’яками, морськими свинками, декоративними кроликами, черепахами (болотяна, червоновуха, тріонікс), акваріумними рибками. Особливо учнів зацікавили птахи: папуги Кеша і Перрі та солідний чорнокрилий грак. Діти дізналися багато нового та цікавого про спосіб життя, особливості поведінки та годування тварин. Уперше у своєму житті школярі довідалися, що морська свинка отримала назву не від того, що живе у морі, а завезена до нас із – за моря з Південної Америки, тому спочатку її називали заморською.

   Екскурсія закінчилася цікавою ековікториною, яку провела для юних дернівчан  методист Цибульська Ірина. Всі учасники вікторини отримали на згадку призи.

     Районний екологічний центр запрошує всіх дітей – таборян району на цікаві та змістовні екскурсії.

                                                                                       

                                                                                     

Стецькович Ганна,

директор КРЕНЦ

 


dscn1644.jpgdscn1667.jpgdscn1636.jpgdscn1595.jpgdscn1601.jpgdscn1594.jpgdscn1661.jpg