РЦЗ: Хто шукає роботу, той її знаходить!

20180517_124443.jpg

Ківерцівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості ставить перед собою мету безпечно, швидко та вдало працевлаштувати осіб на підходящу роботу. Безробітні отримують повний комплекс послуг, направлений на активізацію пошуку роботи. А саме: підбір та пошук підходящої роботи, участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру, консультації з питань отримання одноразової допомоги по безробіттю при відкритті власної справи, професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, а також участь у семінарах, ярмарках-вакансіях, зустрічах з роботодавцями.

 

Серед багатьох прикладів вдалого працевлаштування можна привести таку особу, як Радчука Володимира, який звернувся за допомогою до Ківерцівської районної філії ВОЦЗ. Володимир за спеціальністю тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А»);  водій автомобіля(категорії «В», «С»). Роботу шукав за спеціальністю. Уже під час реєстрації запропоновано декілька вакансій, серед яких працевлаштування на ЛСКАП "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС", підприємство області, яке в даний момент дуже потребує кваліфікованих працівників за посадами водій автотранспортних засобів, двірник та машиніст дорожньо-транспортних машин. На жаль, через транспортну доступність Володимиру було відмовлено у працевлаштуванні.

 

Консультант Подзюбанчук Тетяна запропонувала хлопцю роботу водія автотранспортних засобів в ТОВ «Шинака-Україна». Володимир успішно пройшов співбесіду, медогляд та працевлаштувався на роботу.

 

Вкотре можна пересвідчитися – Хто шукає роботу, той її знаходить!