РЦЗ: Сприяємо в працевлаштуванні

img_4775.jpg

7 липня 2017 року в Ківерцівському районному центрі зайнятості проведено ярмарок вакансій для Державної установи Цуманської виправної колонії № 84. Метою проведення заходу було сприяти залучення безробітних до порядку проходження служби. У заході взяли участь 14 безробітних, що перебувають на обліку в Ківерцівському районному центрі зайнятості.

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівського РЦЗ Михайло Марчук ознайомив безробітних з ситуацією на ринку праці району, з актуальними вакансіями.

Начальник відділу по роботі з персоналом Цуманської виправної колонії № 84 Леонід Сищук ознайомив запрошених з основними вимогами до кандидатів, специфікою та умовами проходження служби, оплатою праці, тощо.

 

Учасників ярмарку цікавили основні вимоги до стану здоров'я, умови грошового забезпечення, умови доїзду або проживання, забезпечення форменим одягом, вікові обмеження до проходження служби, тощо. Леонід Сищук проводив з відвідувачами активну бесіду, надавав вичерпні відповіді на їх запитання.

 

За результатами проведення заходу один безробітний виявив бажання пройти індивідуальну співбесіду та ознайомитися з умовами проходження служби безпосередньо в установі, решта безробітних обмінялася контактними даними з представником роботодавця.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу взаємодії з роботодавцями                                          Т. Красівова