Рекрутинг: нова форма роботи з працевлаштування

rekruting.jpg

У міру розвитку ринку праці на ньому відбувається безліч перетворень. Якщо раніше основною проблемою був пошук підходящої роботи, то зараз набагато складніше знайти не хорошу посаду, а грамотного фахівця. Бурхливі зміни в світі бізнесу і технологій вимагають особливих навичок і знань, тому дійсно грамотні працівники обмаль. Щоб підібрати в офіс досвідчений персонал, багато компаній звертаються до послуг рекрутингу. Це слово чули багато хто з нас, але його значення знайоме далеко не кожному. Що ж таке рекрутинг і  хто такий рекрутер? Насправді назва цієї професії прийшла до нас з Франції, адже саме по-французьки r cruter означає «набір армії». У наш час саме набором кадрів займається менеджер з підбору персоналу, він же HR-менеджер.

   Робота рекрутера - це велика відповідальність, адже саме він задовільняє потреби роботодавців у пошуку кваліфікованого персоналу та клієнтів, які активно шукають роботу. 

 За допомогою в пошуку підходящої роботи до Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості звернулась Швець Тетяна Тарасівна, яка шукала додатковий заробіток. Тетяна офіційно працевлаштована, але через гнучкий графік роботи, хотіла б у вільний час займатися оплачуваною роботою. Фахівець з рекрутингу Шрамко Юлія, ознайомившись з потребами пошукача та оцінивши професійні навички та вміння, виділила ряд  підходящих вакансій. Ознайомившись з запропонованими вакансіями  та отримавши консультацію від рекрутера, Тетяна зупинилась на вакансії перекладача в шлюбне агенство ElSharm. І як результат успішно проведеної on-line співбесіди, прийнята на посаду перекладача. Таким чином, співпраця рекрутера з пошукачем, дала свої плоди. Пані Тетяна залишилась задоволена, вона успішно працевлаштована.

    Отже, завдяки роботі рекрутера, не лише роботодавці знаходять кваліфікованих працівників, а й пошукачі роботи користуючись допомогою фахівців з рекрутингу, охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються. 

 

Шрамко Ю. О.

провідний фахівець з питань зайнятості                                                                 

відділу взаємодії з роботодавцями