Різдво для усіх

    З початку грудня минулого року в районі стартував  місячник «Різдво для усіх». З ініціативи Ківерцівської районної ГО «Соняшник»  та за підтримки небайдужих до дітей з особливими потребами діти району відвідали новорічний ранок у Адреналін Сіті, старша вікова категорія побувала в обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Т.Г. Шевченка на різдвяній містерії-бурлекс про сватання на колядування- "Назар Стодоля". 14 січня за підтримки благодійного фонду «Ківерцівський край», а саме Дейни В.Ю., ПП Мосійчука С.О., Ківерцівської Громадської ради та не байдужих підприємців м. Ківерці та у наданому приміщенні райспоживспілкою в залі ресторану «Росія» відбулось Новорічно-Різдвяне свято для дітей з особливми потребами, серед запрошених були і діти батьки яких перебувають в зоні бойових дій АТО.                                                                                                                  

    За всіма прийнятими традиціями в залі звучали колядки, щедрівки. Радість присутнім дарували аматорські колективи РБК ім.. М.П. Ковальова, недільна школа Свято-Миколаївського храму м.Ківерці, Софійка Главацька, активна учасниця художньої самодіяльності Будинку культури с. Озеро Софія П'янко. Усіх присутніх пригощали варениками, кутею, узваром, фруктами та солодощами. З великим задоволенням усі присутні колядували, діти брали участь у різноманітних конкурсах, а по закінченню свята усі отримали від спонсорів солодкі подарунки.                                                                                                        

      Ківерцівська районна ГО «Соняшник» щиро вдячна за підтримку у проведенні свята  усім хто долучився, хто завжди відгукується  і вважає за потрібне дарувати такій категорії дітей і їхнім родинам радість.  

Голова ГО "Соняшник"    Оксана Ярецька