Робота, яка приносить задоволення

20180612_095807.jpg

У вересні 2017 рокку до Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості звернулась уродженка села Холоневичі в пошуках роботи. Наталія активно приймала участь у семінарах, погоджувалась опрацювавити усі запропоновані вакансії, тому її активний пошук став результативним. Спеціаліст філії  скерував безробітну до підприємця Семенюка Сергія Васильовича, який запропонував Наталії пройти навчання шляхом стажування на кухаря. Під час стажування  Наталія до своїх обов’язків  поставилась  відповідально. Ретельно виконувала  усі вимоги, була охайна, , акуратна, оперативна, уважна в організації праці на робочому місці,  дотримувалась норм технологічного процесу.

 

Тож результатом стало працевлаштування до підприємця.

 

Людина, яка хоче щось змінити у своєму житті, не зважає на перешкоди, а іде до  своєї мети, досягаючи гарних  результатів. Так чимало безробітних, які звернулись в Ківерцівську районну філію ВОЦЗ, змінили докорінно своє життя, здобувши нові знання та спеціальність.

 

Наталія подякувала   фахівцям за гарне ставлення, індивідуальний підхід як до неї, так і до кожного хто шукає роботу. Від неї ми почули: «Я дякую фахівцям, що допомогли знайти роботу, яку люблю і отримую за це  хорошу заробітну плату. Ця робота приносить задоволення».

 

Провідний фахівець з питань зайнятості

відділу надання соціальних послуг                                    О. Борисова