Розповідали про насильство над людьми

img_4430.jpg

             В Ківерцівському районному центрі зайнятості проведено черговий семінар « Запобігання нелегальній  трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» в рамках  Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства» за участі представника Ківерцівського відділу бюро надання безоплатної правової допомоги.

       Мета заходу -  привернення уваги наших громадян до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Безумовно, проблема насильства в родині є досить гострою як для України, так і для багатьох інших країн світу. Її небезпечність полягає у тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а і, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.

        Головний спеціаліст Ківерцівського відділу бюро надання правової допомоги Денис Мазурок зауважив, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Він порадив, як реагувати на прояви насильства, розповів про правові механізми попередження та протидії насильству, в тому числі приватній сфері. Учасники  заходу переглянули відеоматеріали по даній темі.

     Присутні отримали тематичні буклети з інформацією про акцію та контактами, куди можна звернутись по допомогу.

 

Провідний фахівець

 з питань зайнятості                                                                  Л. Мартинюк

 


img_4426.jpgimg_4428.jpg