Рятувальники перевіряють освітні заклади району

img_20171025_130844.jpg

З метою виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки» та наказу ДСНС України від 22.09.2017 року № 509 «Про проведення позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки», працівниками Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області 25 жовтня     2017 року  проведено позапланові перевірки стану дотримання пожежної та техногенної безпеки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, закладів відпочинку і оздоровлення державної та комунальної форми власності.

 

Загалом під час відпрацювань рятувальники перевіряють наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання у належному стані шляхів евакуації з приміщень навчальних закладів, стан утримання електрогосподарства та справність внутрішнього протипожежного водогону.

 

Додатково з працівниками навчальних закладів проводяться інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Крім того, фахівці ДСНС розповсюджують тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності та наочні агітаційні матеріали для оновлення в закладах освіти куточків безпеки.

 

Подібна профілактична робота проводиться по всій території України, аби гарантувати всім учасникам навчального процесу безпечні умови під час перебування у школах та дитсадках.

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до керівників навчальних закладів з проханням з усією відповідальністю поставитися до виконання заходів із забезпечення вимог правил пожежної та техногенної безпеки!

 

 

Ківерцівський РВ УДСНС

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


img_20171026_101145.jpg