Самооборона Ківерець здійснила чергову поїздку в зону АТО.

 Нашим землякам, які служать в різних військових частинах на сході доставлено продукти, одяг, маскувальні сітки та ін.. Понад 3 тонни продуктів харчування, одягу, 5 маскувальних сіток, що виготовила активна молодь YOUth Active та інших необхідних речей передано бійцям 14-ої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, 53 бригади 3-го батальйону поселення Новобахмутівки, батальйону “Світязь”, Національної Гвардії у місті Кримське, блок пост Національної Гвардії біля міста Щастя.

До збору долучилися: ТзОВ “Волиньагропродукт”(Володимир Маковецький), ТзОВ “Ківерцівське РТП”, СФГ “Золота нива”, ТзОВ “Тартак”, ТОВ “Атлант плюс”, мінімаркети “ABC” і “7/23” та підприємці Ігор Дмитрук, Олена Жижко, Руслан Кондратюк, Олег Красковський, Ірина Величко, Олександр Коваленко, Інна Балаескур, Анатолій Байцим, Руслан та Сергій Шевчуки, Світлана Салій, Олег Сапіжук, та ін.

Керівництво району, Самооборони та бійці висловлюють подяку усім хто долучається до благодійності і Чухрію Сергію за доставку власним автомобілем вантажу в зону АТО.

Сергій Гетманчук

ФОТОАЛЬБОМ