Самооборона переформатується і готова до охорони правопорядку і захисту населення.

    10 січня відбулося засідання активу Самооборони міста в якому взяли участь голова районної ради Андрій Киричук, голова райдержадміністрації Валерій Ткачук. Представник обласного громадського об»єднання  Самооборони окреслив  завдання організації, що спрямовані на підготовку членів до патрулювання і навчальних зборів по наданню першої домедичної допомоги і азам військової підготовки.  Він звернувся з прохання активізації таких навчань для старшокласників ЗОШ. Районний військовий комісар Руслан Уніфантович висловив свої міркування щодо поставлених питань і розповів про хід мобілізаційних заходів у районі.

    Голова районної ради Андрій Киричук поінформував присутніх про діяльність органів влади щодо інформаційного забезпечення населення та впорядкування споруд тимчасового захисту і бомбосховищ.

    Представники правоохоронних органів (РВ УМВС і СБУ) зосередили увагу на координації дій щодо забезпечення правопорядку і охорони важливих об»єктів. При райвідділі діє чергова частина та групи оперативного реагування, які виїжджають на виклики громадян. У разі надзвичайної ситуації, щоб викликати патруль, потрібно зателефонувати за номером 102.

 Учасники бойових дій АТО поділилися бойовим досвідом і наголосили на усвідомленні подій, які відбуваються.

   Голова Самооборони Ківерець Сергій Гетманчук зупинився у своєму виступі на волонтерській роботі щодо допомоги і підтримки бійців АТО продуктами харчування, транспортом, теплим одягом, взуттям, військовою амуніцією, паливними брикетами, пічками та іншим необхідним. Сергій Анатолійович подякував підприємцям, керівництву району і міста, жителям міста і сіл, селищ за підтримку та відзначив, що нині головним завданням об’єднання стало патрулювання вулиць, слідкування за порядком, допомога правоохоронним органам у протидії злочинності, організація безпеки та збереження спокою у місті.

   Ківерцівська Самооборона постійно поповнює свої кадри і продовжує набирати добровольців для підтримання порядку в місті. Аби приєднатися до об’єднання і отримати посвідчення потрібно зателефонувати: 050 713 89 54 (Галина) або 050 912 05 86 (Сергій)

Перелік документів, які неохідно надати для вступу у формування:
- анкета, копія паспорта, 2 фотокартки.

ВІДЕО

Інна Тетюрко