Секретам успіху жінок в сучасному суспільстві навчали у РЦЗ

23439353_169416100312969_467070424_n.jpg

      Місце та роль жінки в суспільстві – одне з одвічних питань. Історично склалося так, що жінки мають значно менше можливостей, ніж чоловіки, для реалізації власних здібностей. Саме з метою підвищити рівень поінформованості щодо секретів успіху сучасної жінки суспільстві року в Ківерцівському районному центрі зайнятості відбувся семінар з гендерних питань за участі представника Ківерцівського бюро правової допомоги Віри Ольшевської  в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!».

       Присутні ознайомились з видами послуг, що надаються  бюро  безоплатної вторинної правової допомоги - прийняття спадщини, стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, поновлення на роботі, зняття з реєстрації, правові орієнтири для дитини та інше. Всі отримали інформаційні буклети з контактами Ківерцівсьського бюро правової допомоги.

          Провідний фахівець з питань зайнятості Любов Мартинюк   ознайомила учасників з соціальними послугами, які можуть отримати жінки у центрі зайнятості, умовами працевлаштування та навчання, проходженням стажування та ін. Безробітні отримали поради, як стати успішною жінкою,  навчилися вірити у свої сили та бути впевненими у собі для досягнення успіху.

           Не дивлячись на всі труднощі, що підстерігають жінку на дорозі до успішної кар’єри, історія знає величезну кількість прикладів, коли жінки не просто робили успішну кар’єру але і ставали легендами.

 

Провідний фахівець

з питань зайнятості                                                                   Л.Мартинюк

 


23476754_169416086979637_640429566_n.jpg