Семінар в рамках проекту «Зимова агрошкола»

img_20180117_111721.jpg

В рамках проекту освітнього проекту «Зимова агрошкола» у Ківерцівському районному центрі зайнятості відбувся черговий семінар на тему «Особливості вирощування екзотичних видів тварин та птиці» яке проводив директор центру зайнятості, він же практик – Микола Музичук. Перетворити захоплення у власну справу Миколу Євгенійовича надихнув колега, який запросив його на виставку птиці у Тернопіль. Побачивши всіх тих красенів, директор центру зайнятості твердо вирішив, що буде займатися їх розведенням.

 

«Колекція» Миколи Музичука налічує понад 100 видів птахів. Серед них – спортивні, декоративні та поштові голуби, кури найекзотичніших видів, фазани, павичі, індики, голуби, цесарки та багато інших. Разом з пернатими мешкають а перепілоки, які є дуже продуктивними, але надзвичайно вимогливими до температурного режиму. Тут же живуть руанські качки та індокачки, які є дуже масивними і за півроку набирають до 5 кг.

 

Колекціонер може похизуватися величенькою армією голубів (понад 20 видів), кінг італійський, англійський дутиш, білі павичі. Цікавий екземпляр – голуб породи світло-київської, виведений в Україні.

 

Під час заходу Микола Євгенович розповів присутнім про правильний догляд за птицею, про підтримку температурного режиму, раціон харчування та ветеринарний догляд. Скажімо раціон у пернатих – найрізноманітніший: овес, кукурудза, пшениця, кабачки, огірки. Улюблені ласощі павичів – насіння соняшника.

 

Сьогодні директор Ківерцівського районного центру зайнятості – активний учасник багатьох виставок, зокрема у Рівному, Львові та Тернополі. Досить часто обмінюється птицею з колегами, купує новинки, постійно переймає досвід щодо догляду за екзотичними птицями.

 

Запрошені  безробітні були дуже вдячні за цікавий семінар та  корисні поради від Миколи Євгенійовича. Як сказав директор, якщо є бажання та цілеспрямованість, то необхідно реалізувати свої мрії у житті.

 

Провідний фахівець

з питань зайнятості                                                                  Л.Мартинюк

 


18_img_9263.jpg