Шевчук Андрій: Щоб був мир і нікого не брали на війну.

      З учасником АТО, ківерчанином Андрієм Шевчуком мене випадково звела доля. Перше, що впало в очі – його надзвичайні скромність і сором’язливість. Хлопець 2 серпня під час Третьої хвилі мобілізації, купив бронежилет і пішов до українського війська захищати Вітчизну. Дома чекали брати і батьки. «Зв»язківець», після служби в армії, пройшов перенавчання у Мукачево і став – «кулеметником».

     Військова служба далі продовжувалась під Дебальцево. Кулеметник Андрій супроводжував на передову транспорт з продуктами і зброєю. На Михайла, опівдні під час виконання військового завдання, був поранений. Першу медичну допомогу надали в Артемівську, далі - госпіталь у Харкові, переліт у Львів. Лише там хірурги під час тяжкої операції витягнули з пораненої ноги два осколки, а третій так і залишився напам»ять.

     «Поки затянеться рана, дали відпустку до Нового року»,- розповідає Андрій Михайлович- «Там справжні друзі, які прикриють, підставлять плече, витягнуть пораненого з поля бою, притягнуть не боячись куль і смерті. Ми хочемо перемоги. І, коли йдеш до такої цілі, не зважаєш на холод і голод. Гріють дитячі малюнки, які прикрашають сірі стіни бліндажів. Дякуємо волонтерам, що постійно підтримують. Державне забезпечення мало би бути кращим.»

      Напередодні Новорічних свят Андрій Шевчук побажав краянам головного – миру, щоб нікого не брали на війну. Адже вона нікому не потрібна. Батькам, дружинам-терпіння, дочекатися дітей і чоловіків живими і здоровими додому.                    Сьогодні, 13 грудня православні християни відзначають свято на честь Святого апостола Андрія. У Тропарі до Святого апостола Андрія Первозваного йдеться: «Апостоле Первозваний, брате Первоверховного, Андрію,- Владиці всіх молися, щоб послав мир всьому світові і душам нашим велику милість».

    Нехай Боже благословення і мир буде над усіма нами. Андрію Шевчуку бажаємо здоров»я і щасливої долі. Дякуємо його батькам, які виховали гарного сина. З Днем ангела, Андрію!

Інна Тетюрко