Шукаємо роботу разом!

pm205image001.jpg

Висоцький Віталій Іванович  втратив роботу в  ПАТ "КУЛЬЧИНСЬКИЙ СИЛІКАТНИЙ ЗАВОД" у зв’язку із скороченням штату. У Віталія Івановича великий досвід роботи слюсарем-ремонтником, але можливо через те, що він передпенсійного віку, у чоловіка виникли труднощі у працевлаштуванні.

 

Самостійно знайти роботу Висоцькому В.І. не вдалося, тож за допомогою він звернувся до Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості. Спершу фахівець центру зайнятості роз’яснив Віталію Івановичу основні положення чинного законодавства щодо зайнятості осіб які досягли перед пенсійного віку.

Під час одного з відвідувань безробітному запропонували вакансію слюсаря-ремонтника в  КП "ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ".

 

Враховуючи досвід роботи та життєвий досвід, Віталій ще з більшою впевненістю у своїх силах  звернувся на підприємство за бажаною роботою. Пройшовши вдало співбесіду, роботодавець працевлаштував чоловіка слюсарем-ремонтником.

      

Цей позитивний результат підтверджує: якщо людина хоче досягти своєї мети та вірить в себе, вона подолає будь-які труднощі та матиме роботу. А в службі зайнятості їй обов’язково в цьому допоможуть.

 

       Провідний  фахівець з питань зайнятості                               Ю.Павлюк