Служба зайнятості на допомогу АТОвцям

В період, коли йдуть в країні військові дії всім важко, а особливо тим людям, які пройшли страхіття війни. Багато солдат, які повернулись із зони АТО потребують нашої з вами підтримки, психологічної допомоги. Процес соціалізації тривалий і важливий. Саме на центр зайнятості покладено місія допомогти людині, як віднайти роботу так, і адаптуватись у суспільстві.

З вдячністю згадує  Дмитро Янисович про  небайдуже ставлення до його персони з боку працівників зайнятості. Для людини важливо як знайти хорошу  роботу так і попасти в розуміючий колектив з добрими й щиросердечними людьми.  Про такий колектив мріяв  Дмитро Янисович. Завдяки спільній праці Центру зайнятості і ДП Ківерцівського лісгоспу була пророблена велика робота  під час якої  Дмитро Янисович був  ознайомлений з роботою та   виробництвом Ківерцівського Лісгоспу, куди і був працевлаштований.

 

«Ківерцівський районний центр зайнятості не просто шукає людям роботу, але і надає психологічну  та моральну підтримку. Гарне ставлення спеціалістів, мудрі поради кваліфікованих фахівців ценру зайнятості, допомогли мені  визначитись і прийняти правильний вибір. Хочу подякувати спеціалістам  центру зайнятості, що допомогли знайти себе, реалізувати свої здібності. Гарне, щире ставлення працівників центру є прикладом для інших служб»? – поділився враженнями  Рапутинь Дмитро Янисович.

 

Провідний фахівець відділу надання

соціальних послуг                                                      О.В. Борисова