Сьогодні минає четверта річниця з дня загибелі кіборгів Андрія Карпюка та Дмитра Степанова

t_1_stepanov.png

3 квітня 2019 року в ЗОШ с. Суськ відбулося відкриття меморіальної дошки та година пам'яті  кіборгів Андрія Карпюка та Дмитра Степанова, які загинули при виконанні бойового завдання у зоні АТО. Учні та педагоги розповідали про Героїв - земляків, вшановуючи їх подвиг.  В.о. старости  с. Суськ Ківерцівської ОТГ Юрій Самолюк,  спільно з рідними Андрія Карпюка та  Дмитра Степанова,  односельцями традиційно відвідали могили бійців АТО, поклали квіти та запалили лампадки, Героїв пом’янули хвилиною мовчання.

 

Довідково
3 квітня 2015 року страшне горе спіткало дві родини, адже у 28-річного Дмитра самотніми залишилися дружина та донечка, а от 24-річний Андрій, на жаль, одружитися так і не встиг.

 

Карпюк Андрій – український військовослужбовець, десантник, солдат Збройних сил України, учасник російсько-української війни, позивний «Звіробій».

 

Дмитро Степанов – солдат Збройних сил України. Працював на власній пилорамі. Разом зі своїм другом Андрієм Карпюком, був призваний за мобілізацією у серпні 2014 році до 3-го батальйону 80-ї аеромобільної бригади, згодом переведений у 81-у ДШБ. Із листопада 2014 року перебував на передовій у зоні АТО. 81-а окрема аеромобільна бригада. Брав участь у боях за Донецький аеропорт.

 

Загинули Андрій та Дмитро поблизу Авдіївки,  підірвавшись на міні.