Спекла торта і чекала представників виборчої дільниці…

img_3538_kopiya.jpg

Поки ЦКВ готується до оголошення результатів позачергових виборів до ВРУ хочу зазначити, що передвиборча і виборча кампанія у місті і районі пройшли спокійно, як кажуть «в рамках виборчого законодавства». Результат, напевно, був прогнозований… З чим і вітаємо новообраного депутата Верховної Ради України Ірину Мирославівну Констанкевич і команду політичної партії «Слуга народа».

 

Враженнями від виборів поділилися люди, які забезпечували якісну організацію виборчого процесу на дільниці 070269 (ВУЖКГ) м. Ківерці. Вони працювали членами виборчої дільниці кілька місяців, щоб кожен голос виборця був почутий.

 

  • Участь у голосуванні на позачергових виборах до ВРУ на дільниці ВУЖКГ взяв 791 виборець. З них проголосували за місцем проживання – 16. Загалом найбільш вражають люди старшого покоління. Наприклад, ветеран ВВв Іван Маслош, не зважаючи на похилий вік і стан здоров’я, завжди наполягає на особистому голосуванні саме на дільниці. Загодя на цих виборах готувалася до зустрічі «на дому» з членами комісії Марія Антонівна Канавко. Жінка зустріла гостей не тільки у святковому вбранні але й зі свіжою випічкою, - розповідає член виборчої дільниці Інна Пронтова.

Довідково:

Явка виборців у Ківерцівському районі 53,25%. Партійна п’ятірка:

  • Політична партія «Слуга народу» - 41,75%;
  • Радикальна партія Олега Ляшка – 10,99%;
  • ВО «Батьківщина» -10,52%;
  • Політична партія «Європейська Солідарність» - 8,36%;
  • Політична партія «Голос»- 6,29%.

П’ятірку мажоритарників очолила самовисуванка Ірина Констанкевич. За неї віддали голоси 44,68% жителів Ківерцівщини. Далі симпатії виборців отримали:

-Максим Приймачук (представник ПП«Слуга народу»)- 30,67%;

- Юрій Сковорода (ЄС) – 7,79%;

- Олександр Пирожик (ВО «Свобода») – 5,64%;

- самовисуванець Дмитро Махортов - 1,12%.

 


img_3537.jpg