Спілкуємося та навчаємо!

16 липня в приміщені Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбулося бліц-навчання роботодавців на тему "Безпека та гігієна праці, підбір та соціальні гарантії працівників".

 

Учасників семінару привітала Тетяна Кузьмова – в.о. директора Ківерцівської районної філії ВОЦЗ та Інна Пшеничук - начальник відділу взаємодії з роботодавцями, яка розповіла присутнім про інструменти служби зайнятості щодо підбору персоналу.

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Волинській області - Марія Мосур детально роз'яснила особливості здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, легалізацію найманих працівників, види відповідальності роботодавців за виявлених нелегальних працівників, про дотримання мінімальних соціальних гарантій найманих працівників.

 

Людмила Шкуро - головний державний інспектор та Андрій Шпак – лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Волинській області детально розповіли про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, а також охорону та гігієну праці.

 

У заході взяли участь 14 представників роботодавців району. Бліц-навчання проходило у довірливій атмосфері. Досить жваву дискусію викликало питання відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю. Учасники навчання активно задавали запитання представникам Управління Держпраці та отримували на них вичерпні відповіді. Кожен учасник отримав набір роздаткових матеріалів.

 

Начальник відділу

взаємодії з роботодавцями                                                         І.Пшеничук