Спільна робота в умовах надзвичайної ситуації

91355457_651130795663640_4273286077751492608_o.jpg

Незважаючи на складні події в яких опинилася наша держава, працівники державних органів влади продовжують в повному обсязі виконувати свої повноваження, які на них покладаються нормативно – правовими актами України.

 

Так в рамках спільної взаємодії між Ківерцівським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області та ДУ «Цуманська виправна колонія (№ 84)», а також на виконання вимог спільного меморандуму, щодо реалізації норм пенітенціарної пробації, 26.03.2020 року в приміщення Ківерцівського РВ УДМС України у Волинській області було отримано для трьох засуджених, які відбувають покарання у виді позбавлення волі, паспортів у виді ID – картки. Даній події передувала клопітка робота, яка була проведена спільно представниками виправної колонії та уповноваженого органу з питань пробації. Зважаючи на те, що не всі засуджені мають кошти на виготовлення паспортів, працівники все ж таки змогли провести роботу щодо пошуку коштів як серед благодійних так і релігійних організацій, з якими тісно співпрацюють. До даної роботи також активно долучилася начальник Ківерцівського РВ УДМС України у Волинській області, завдяки чиїй ініціативі було пришвидшено процес паспортизації засуджених.

 

Забезпечення засуджених паспортами, в ході підготовки їх до звільнення, покликане на меті сприяти у подальшій соціалізації даних осіб у суспільстві, що допоможе їм в пошуку роботи, а це в свою чергу сприятиме як подоланню безробіття так і попередженню вчинення нових злочинів.