Співпрацюємо з громадськими організаціями

img_20180907_123608_1.jpg

        В  Ківерцівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості  за участю ВОГМО «Волинський Інститут Підтримки  та розвитку  Громадських Ініаціатив» проведено   низку тренінгів  на  актуальні сьогодні  теми: «Жінка і праця. Секрети поєднання сім’ї та роботи» та  «Мистецтво адаптації на новому робочому місці».

 

     Тренер пані Інна Кравчук обговорила з присутніми жінками  особливості зайнятості жінок у сучасних умовах, проблеми працевлаштування із якими часто зустрічаються жінки,мотивацію до роботи у жінок , де і як шукати роботу, щоб уникнути безробіття.

 

      Процес адаптації у новому колективі завжди передбачає нові знання, зусилля із сторони людини та часові витрати. Іноді адаптація проходить м’яко і, практично, непомітно, іноді – болісно, довго і не завжди успішно.

Про те, як швидко та успішно адаптуватись на новому робочому місці йшла розмова на другому  тренінгу «Мистецтво адаптації на новому робочому місці». 

     

       Тренінги пройшли досить активно та жваво. Було багато дискусій, люди висловлювали власну думку і на завершення заходів  щиро дякували за проведенні заняття, які  збадьорили їх, додали оптимізму та віри у власні можливості.

 

Провідний фахівець

 з профорієнації                                                                 Л. Мартинюк


img_20180907_123613.jpgimg_20180907_123618.jpg