Спрощенці Волині розпочали рік суттєвим збільшенням сплати єдиного податку

preview1_1.jpg

     До місцевих скарбниць Волині в січні 2015 року надійшло 10 мільйонів 252 тисячі гривень єдиного податку, - інформує координаційно-моніторингове управління ДФС у Волинській області.

    Січневі надходження єдиного податку цього року на 1 мільйон 281 тисячу гривень перевищують минулорічні показники.

Аналітика свідчить, що внесок підприємців – фізичних осіб до бюджету у перший місяць нового року – 8 мільйонів 786 тисяч гривень. Тим часом, спрощенці – юридичні особи  перерахували до місцевих бюджетів 1 мільйон 466 тисяч гривень єдиного податку.

    Таким чином, підприємці – фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, збільшили сплату єдиного податку проти січня 2014 року на 13,5 відсотка, а юридичні особи – на 19,4 відсотка.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року всі платники єдиного податку третьої-шостої груп, які  перебували на обліку в органах ДФС до 1 січня  2015 року,  вважаються платниками податку третьої групи. А  четверта група спрощенців - це суб’єкти підприємництва аграрної галузі, які раніше сплачувати фіксований сільськогосподарський податок.

   До четвертої групи платників єдиного податку віднесені сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Скорочення кількості груп спрощенців з 6 до 4 передбачено нормами Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області