Сучасні форми роботи ЦЗН

20180515_142147.jpg

 Однією з сучасних форм співбесіди є скайп-інтерв’ю з кандидатами. Саме цей сучасний метод підбору персоналу останнім часом набуває обертів серед роботодавців, тому що є зручним для обох сторін-учасників: роботодавець має можливість відібрати багато претендентів з різних регіонів, побачити людину наживо, а кандидат - значно спростити і пришвидшити час пошуку роботи.

 

Так, спільно з Луцькою районною філією ВОЦЗ проведено скап-співбесіду для пошукачів роботи Ківерцівської районної філії ВОЦЗ щодо підбору персоналу  ТОВ «Вог Ритейл». Підприємство має потребу в працівниках  за професіями: оператор заправних станцій, слюсар-ремонтник, адміністратор залу, буфетник, прибиральник службових приміщень. Представник підприємства  пані Оксана детально розповіла про підприємство, умови та оплату праці.

 

За період  існування компанії з’явилося багато партнерів-замовників продукції та послуг,саме тому підприємство  створює нові робочі місця. Учасники заходу, яких зацікавила пропозиція роботи, отримали контакти представника підприємства для подальшої зустрічі та можливого працевлаштування.

 

Провідний фахівець

з профорієнтації                                                           Л.Мартинюк