Святковий концерт для дошкільнят організували вихованці Ківерцівської музичної школи

grupove_foto_sadochok.jpg

20 січня учні Ківерцівської дитячої  музичної школи  завітали з концертом до вихованців дитячого садочка № 3  м. Ківерці та дитячого будинку.  Оплесками  присутні   зустріли вокальну групу,  що виконала колядки (керівник Анна Тьохта),  квартет кларнетистів  в складі: Володимира Мартинюка ,  Назара  Залевського ,  Юрія Марухи  та Дениса  Мирончука ,  дует піаністів в складі Марії  Подоляк та Катерини  Скарвінко.  Валерія  Гінчук  виконала пісню в супроводі бандури, а Наталія Прачук (фортепіано) подарувала  всім присутнім «Зимовий вальс».

 

 До виступу учнів підготували викладачі  Анна Тьохта, Володимир Мартинюк, Галина  Подоляк та Галина Левковська.   Згадкою  про цей концерт стало групове фото та солодощі, подаровані артистам.

 

Така  співпраця між освітніми колективами Ківерцівської громади сприятиме популяризації  музичної школи  та залученню нових учнів до навчання .

 

Лариса Боровик,

заступник директора Ківерцівської ДМШ


sadochok_klarnetisti.jpgsadochok_ginchuk_valeriya.jpgsadochok_-vokalna_grupa.jpgsadochok_podolyak_mariya_i_skarvinko_katya.jpg